• geceleri alemlere aktığını, nasıl arabalarla gezdiğini belli etmek isteyen, açıktan yapamayıp başka kılıfa uydurucak yaratıcı zekaya sahip olmayan, muhtemelen yer bildirimi uygulamarını da sık sık kullanan, facebook'unda instagram fotoğrağlarının hepsini paylaşan, twitter'ı sadece gülmeceli şakalı tweetler için kullanan, en önemlisi de paylaştiği bu videoları bana sormadan açan instagram yüzünden iki gıdım internet pakedimin içine edilmesine sebebiyet veren insanların yaptığı eylemdir.
  • direksiyondaki logonun görünmesi önemlidir.
  • araban olunca sende yaparsın artık.
  • araba teybini çekerek zevke göre hiphop r&b ya da fantazi müzik sesi eşliğinde yapılandır. ben oradan oraya akıyorum siz naptınız ezikler imajı yaratılır. arabanın modeli güzel bi modelse yapılır genelde. ben hiç broadwayden şahinden ya da torosdan bunları yapan görmedim. direksyondaki arabanın amblemi ya da ekranlı teyp gösterilerek yapılır. bir diğeri de araba direksyonunu çekip altına da arabanın marka ve modelini hastaglerle yazmaktır. erkeklerdeki amaç param var kızlar haberiniz olsun kızlardaki amaç ise paranız yoksa beni beceremezsiniz algısını oluşturmaktır.
  • direksiyondaki logonun görünmesi yanı sıra arabaya eklenen tüm opsiyonları da videoya sığdırmak önemlidir.
  • eğer görüntü direksiyonun ortalarına doğru kayıyorsa bariz hava var demektir.
  • amk fakiri,otur anca evde demenin bir başka yolu. koşarak kaçın bunlardan.
  • bende arabaya bindiğimde video çekiyorum, ama hiç paylaşmadım.

tanım: kekoluktur, bu kadar.
  • en iyi ihtimalle araba kullanabiliyorum görgüsüzlüğüdür.
  • uzun süre yapmayıp daha sonra bir kız arkadaşımın ısrarıyla yaptığım bazılarına göre yapılması hoş olmayan ama yapınca farkı gördüğüm olay. o değilde isterse adam evinde video çeker ister arabasında ister özel jetinde sana zarar vermediği sürece bu durumda seni ilgilendiren ne?
hesabın var mı? giriş yap