• türkiye'de bu teknolojinin öncülüğünü yurtiçi kargonun yapması ihtimalidir.
  • (bkz: kısa mesafe)
  • zamanında yapıldığı söylenen bir deney sonucu görünmezliği bulmaya çalışırken bir gemiyi komple bir yerden başka bir yere ışınlayıp yarım saat sonra geri getirmişler, gemi mürettebatı ilk seferde geri geldiğinde pert vaziyette, işte tam o mürettebatın vaziyeti ışınlanmanın icadının yaratacağı problemlerdir çünkü mürettebat gemiyle birlikte geri geldiğinde bazıları delirmiş bazıları ölmüş büyük bir çoğunluğu ise gemiyle bütünleşmiş vaziyettedir. evet, bütünleşmiş. nedenini ise tahmin etmek pek zor değil, ışınlanmalar sırasında gemi gibi büyük sert bir yapının ışınlandığı yere insan vücudu gibi yumuşak ve hareketli bir yapı muhtemelen uzay kaymalarıyla ışınlanmış ve buna mukabil geminin zeminiyle ya da duvarıyla aynı yere ışınlanmış, sonuç olarak bir anda yeşil bir sis bulutunun içinde kalıyorsunuz ve kendinize geldiğinizde (gelebilirseniz) kolunuz dirseğinizden itibaren geminin duvarının içinde.merak edenler için phıledelphia deneyi
  • ışınlanma kuyruğu ve kuyruk kavgaları.
    ışınlanma istasyonu eksikliği.
    ışınlanma fobili insanlar...
    alışverişe çine gitme (kimine kötü).
  • güvenlik. bu cihazın kötü amaçlı kullanıldığını düşünürsek, soygun, terörist eylemleri engellemek büyük sıkıntı.
  • metro turizm acentesinden ışınlanırsanız problem olabilir.
    en azindan sozlukteki genel kanı bu yönde
  • kimse de linkini paylaşmamış, sebebi neydi ki?

meşhur o karikatür.
  • ışınlandıktan sonraki ben aynı ben mi olacak? yoksa farklı atomlar bana benzer farklı bir form mu oluşturacak. bence en önemli problem budur.
  • güvenilirlik ! kolumun meksika'ya bacaklarımın ingiltere gitmeyeceğine garanti verememesi.. ışınlanma anında elektrik giderse ne olacak ?
  • herşeyi geçtim sıçarken geldin ya da geldiler omg
hesabın var mı? giriş yap