• (bkz: tatar salim) ataşehir
    (bkz: karadeniz) beşiktaş
    (bkz: bayramoğlu) kavacık
    (bkz: vedat milor) diye bir adam var çok enteresan bir tip, takip edin bence.
  • beşiktaş'taki mehmet usta'nın zurnasını yememiş yazarın içi boş iddiasıdır.
  • k.çekmece cennet mah. ptt’nin karşısı karadeniz döner
    bağcılar yıldıztepe mah. kösedağ esnaf lokantası
    ayrıca antirkot kısmını çok ince dilimlerle kesip, 2-3 gün süt, soğan suyu ve yağda bekletip tavada kızartırsanız, lezetli bir döneri evde yapmış olursunuz.
  • doğru önermedir, tabi hayatında bir aspava yememiş olanlar aradaki farkı bilemezler.
  • dönerin hası bursa'dadır, istanbul'dakiler yan sanayii dönerdir. hala utanmadan türkiye'deki en iyi dönerlerin istanbul'da olduğunu söyleyen şuursuzlar hayal aleminden çıksınlar.
  • istanbul da birçok yerde gerek tavuk döner gerek et döner yedim,meşhur çok güzel yerlerde de yedim.hatta sırf kıyaslamak için sıra beklediğim yerlerde oldu.
    tavuk döner olarak ankara'da sosluları saymazsak herhangi bir semtte rastgele yediğinizin tadına bile yaklaşamazsınız,tavuk döner sadece doymak için değil lezzet için de yenir.buna istanbul da denk gelemedim.ankarada gözü kapalı girilen yerler de bile daha lezzetli bulabilirsiniz.
    et döner olarak ise evet o kadar kötü değil belli yerler güzel yapıyor bir standartı var ancak ankara ile kıyasladığımda arada ankara lehine dağlar kadar fark var.beşiktaştaki dönerci güzel ama bir döner için de sıra mı beklenir allah aşkına yer kalkarsın.
    ankara'da ünlü dönercilerden ankara yaprak döneri yemeden,döner yedim demeyin.fiyat performans olarak ciddi fark var
  • bayramoğlu dönerden henüz yememiştir. kavacıkta. denemelisin dostum.
  • her şeyin en iyisini de en kötüsünü de istanbulda bulursunuz. sadece fakirseniz kötüsüne muhtaç kalırsınıx
  • vardır.hemde kralı vardır.cennet mahallesinde sürmene dönere gidildikten sonra silinmesi gereken başlıktır.
  • metet ya da bayramoğlu döner'e gitmemiş suser beyanı.
hesabın var mı? giriş yap