383 entry daha
  • nur y. ve yanındakiler tarafından hunharca hoyratça kullanılan kafaları leyla kızlar.
  • burada teşhir olan kızlara iş teklifi de geliyordur. bu programdaki kızların yarının anneleri olacağı fikri dahi korkutucu.

utanmadan külotla kombinezonla jartiyerle ekrana çıkan gencecik kızlara productionhouse hamilik yapıyor mu bilemedim?
  • programın yarışmacılar neden telekız gibi? saçma sapan ağızlar, kenar mahalle lafları ve zengin olmayan ama gözü yükseklerde olan kızların olduğu program.
  • gecelik giyerek ortalarda gezinen 18 yasinda insanlari barindiran yarisma programi...

herkes istedigini giyebilir, şort giydigi icin bir kadini tekmeleyen insanlara anlam verememisimdir ama giyilen kiyafet ve yaş arasinda da bir dogru oranti olmasi gerektigini dusunuyorum ki eskiden gecelik olarak, yatarken giyilen bir kiyafetin sokakta giyilmesinin modayla da aciklanabilecek bir tarafi oldugunu dusunmuyorum.

bu programi yarismacilarin yaptiklari sacma hareketleri gorup, eglenip, dalga gecip, biraz kafa dagitmak icin izliyorum, yalan yok. ancak acik giyinmeye karsi olduklarini soyleyen juri uyelerinin gecelik giyip oraya gelen 18 yasinda veya biraz daha buyuk olan birisini nasil begendiklerini anlamis degilim. gecelik giyip sokaga cikan biri ne kadar "şık" olabilir onu da anlamis degilim.

gunumuz toplumu ve bu toplumdaki genc kadinlarin ,en azindan bir kisminin, hakkinda sosyal bir tez yazilsa bu program gozlem acisindan deli bir kaynak olabilir. kiyafet secimleri disinda konusma, dusunme ve yasam tarzlari konusunda rezillik diz boyu.
55 entry daha
hesabın var mı? giriş yap