şükela:  tümü | bugün
  • istanbul üniversitesi mercedes benz türk ögrenci yurdundaki saygı deger arkadasımızdır. mafya sempatizanıdır ayrıca "republic of gediz" in kurucu üyesidir.
  • hepsiburada.com un genel muduru pozisyonundaki $ahis.
  • şimdi de hizlial.com'un genel müdürü olmuş kişi.

http://www.webrazzi.com/…08/05/kaan-donmez-hizlial/
  • beni hala hepsiburada müşterisi olarak bırakmış kişi.

kendisi 2007 mayıs ayında universiteme* gelmişti. günlerden de cuma idi. hatırlıyorum çünkü izleyen ilk pazar anneler günü idi ve o dönemki kız arkadaşım anneme hediye aldığı için sevgilinin annesine hediye alma zorunluluğu hissetmiştim.

sabah site üzerinden bir cezve takımı siparişi vermiştim ve pazar günü teslim edilemeyeceğini biliyordum.
    neyse işte siparişi verdim kampuse geldim ve kaan dönmez'ı dinlemek için konferans salonuna girdim. firmayı nasıl kurduğunu anlatmıştı.

çıkışta kahve içerken gördüm ve yaptığım alışverişten bahsedip şaka ile karışık "bir yardımcı olun da pazara teslimat yapılsın" dedim. sipariş numarasını iletir isem yardımcı olacağını söyledi. bir şekilde sipariş numarasını buldum ve kendisine ilettim. bir yerleri aradı ve "bu siparişi hızlandırın" dedi.

pazar günü gerçekten o sipariş sevgilinin annesine ulaşmıştı. gerçekten de şaşırmıştım.
    kaan bey eğer burayı okuyor isen bil ki biz o sevgili ile evlendik ve şimdi o cezve takımı ile eşim banaahahah şaka şaka ayrıldık biz dokuz ay sonra. bekarim hala da. olayın cezve ile ilgisi yok. sadece okursan burayı bil ki minnettarım o gün için. teşekkür ederim. o günden bu yana da hala o siteden alışveriş yaparım bu anının hatrına.