490 entry daha
  • kişiden kişiye ağrının şiddeti değişir. kaldı ki o acıyı tahminimce erkek olarak bizler çekseydi o gün işe dahi gitmezdik.
  • mümkün değildir, ama o ruh halini abarttıkları mümkündür. sanırsın ki dünyada her gün milyonlarca kadın regl olmuyor gibi. bak ama regl öncesiyim, reglim, regl sonrasıyım, bıdı bıdı bıdı. demiyorsun ki deliyim.
  • tüm bilimsel çalışmalarda acı eşiği erkeklerin çok üstünde çıkan kadınların hepsi birden benzer tepkiler veriyorlarsa bir zahmet bu işe sataşmadan duruverin erkek kardeşler değil mi.
  • aa bak ne guzel örnek vermis shey shey shey, ishal olduğunuzda hani patlamadan önce bi kramp saplanır ya karnınıza, tutulamayacak noktadır, ondan sonra ne geleceğini bilirsiniz, iste o ağrının gün boyu sürdüğünü düşünün.
  • hayatinda hic regl sancisi cekmemis erkek dusuncesidir. kaale alinmaya deger degildir. bu suna benziyor; bobrek sancisi cekenlerin bunu abartmasi demek gibi. bobrek sancisi cekmemis birinin bunu anlamasi ne kadar mumkunse, regl sancisini da cekmeyen birinin bu sanciyi anlamasi o derece mumkundur.
  • yorum yapmak biz erkeklerin haddine değildir

bu ülkede kürt olmadan kürtler için çözüm bulunmaya çalışılıyor, alevi olmadan aleviler nasıl ibadet eder ya da etmeli konuşuluyor, kadına sormadan bedeni hakkında yargılarda bulunuluyor

ya rahat bırakın artık insanları
  • tam olarak acıyı tabiki bilemiyorum fakat ruh hali bana da abartılıyor gibi geliyor.

misal, özel bir kolejde öğretmen olan bayan arkadaşım 16:00 da dersi bitmesine rağmen, bir özel sektör ( otomotiv ) çalışanı olup en erken 18:00 da çıkabilen, türlü stres, baskılar ile gün içinde karşılaşan bendenize omo bonom yolom eve ozon soroyo hom sorvos cok dolosoyo, aslinda biz ayni oranda yoruluyoruz diyerek icime su serpilmesini sağlamıştır..

ben izin alıp 16:00 da çıktığımda çalışmamış gibi hissediyorum.
  • başlığı açan yazar bilinmiyor. eğer kız değilse şüpheli bir önermedir.
  • bunu diyen arkadaşımıza hastanede suni sancı verilmesini rica ediyorum ondan sonra oturup konuşalım kim abartıyor.
  • şu durumu gömen arkadaşlar yaz sıcağında poponuza bez takıp gezesiniz. ağrıyor canım kardeşim, belin başın ağrıyor, saç desen şekil almıyor. kansızlık varsa sağda solda düşüp bayılma cabası. yemek yaparken parmağını sıyırdı diye ortalığı birbirine katan erkekler bık bık bık kadınlar durumu abartıyor deyip duruyor.
887 entry daha
hesabın var mı? giriş yap