• kafelerde genellikle herkes eline telefonu alıp onunla ilgilendiği için nerdeyse herkes yalnız oturuyor zaten.
  • özellikle de kitap kafelerde olması beklenen durum
  • mutlu, huzurlu, kendisi ile arası iyi olan insan.
  • bence tek oturmanın sessizliği insana huzur verir ,kafa dinlemek için fırsat bulursunu ama oturduğunuz yer fazla sesli değilse
  • is bunalttiginda, insanlar uzdugunde ya da yalniz kalmak istedigimde yaptigim eylem. buyutulecek bir tarafi yok aslinda, yuz yuze bakamaz olduk artik telefonlar yuzunden.
    karsimda surekli telefonla oynayan birini gormektense yalniz oturmayi tercih ederim.
  • amiral gemisini benim diyenlerin oluşturduğu kişilerdir.

tek başına kalabildiğini, burada göstermek isteyen kişilerin matah bir şey yaptıklarını sanarak, kendilerini belli etmelerini zevkle izleyebilirsiniz.
  • kendiyle başbaşa kalmanın ve yalnızlığın kıymetini bilmeyenler tarafından yargılanırlar.
  • bir kahve eşliğinde, kitap okumak için idealdir. kafenin müziklerinin de güzel olması çokomelli. değilse de kulaklığımı takıp kendi müziğimi açarım. reklam dinletiyorlarsa da hem sesini kıstırırım hem de her yerde yazarım.
  • zaman zaman dahil olduğum insan grubudur. tek çocuğum ve yalan yok bazen tek başıma çıkıp kafa dinlemeyi seviyorum. sinemaya bile tek gidebiliyorum, kafe de neymiş? *
  • sinemaya ve konserlere de yalnız gidiyor, kendisi ile barışık ve yanındakilerin yakınmasını dinlemektense yalnız eğlenmesini biliyordur.
hesabın var mı? giriş yap