• efsanesi hakan şükür olan camianın yine böyle bir durumun içinde olması şaşırtmamıştır. halen kanun kaçağı durumunda olan galip öztürk'ün bugün yapmış olduğu instagram paylaşımında galatasaraylı futbolcuların hesaplarına toplamda 1.500.000 tl eft yapıldığına dair bir görsel paylaştı.

bunun neresinde hukuk? galatasaray yönetimi çok şeffaf ya çıkıp bu konuda bir açıklama yapsın madem o kadar şeffaf.

görsel

edit: şimdi bir görsel
    daha düştü elime bu görsel ise ultraslan grubunun instagram hesabında yine galip öztürk'ün bağışını konu alan bir görsel. öyle veya böyle bu işin altında kirli şeyler yatıyor gerek devlet kanadında gerek galatasaray yönetiminin bu konuya dair bir açıklama yapması gerekir.

edit 2: ultraslan'ın bu yaşanılanları doğrulayan tweeti de düştü ve üstüne kanun kaçağı şahıstan 1 transfer de istediklerini belirten tweet. rezillikler diz boyu ultraslanın tweeti
  • hesap numaralarını nereden bulmuşlar acaba ? bir de bazıları sendikalı bazıları da harranlı galiba .
  • bir iddia.

o değil de doğruysa futbolcular hesaplarına gelen bu parayı farketti mi acaba?

hani biz bazen 3-4 lira küsüratları görmüyoruz ya bu paralar da onlar için öyle bişeydir heralde.
  • adamların hocasının vukuatları yaz yaz bitmiyor, kaptanı evliyken yine evli bir hanımefendiye sarkmış, yetmemiş üstüne silahla hastane basıp silah ateşlemiş, terör elebaşı dularla himmetlerle yardım etmek lazım demiş, kanun kaçağı katilden de prim alabilirler ne var bunda?

kulubün oyuncularının iban bilgilerini bu adama gönderdiklerine inanmak istemediğim olay ama "10 lira bile çok büyük para" diyen başkanları yollamışsa da şaşırmam.
  • malum camiyaya tam da yakışacak harekettir. o hesap bilgilerini kim verdi açıklasınlar. (yerse)
  • kanun kaçağı (bkz: galip öztürk), derbiyi kazanan galatasaray oyuncularına prim yatırdığını instagram hesabından yayınladı.
    bugün üç maymunu oynayan basın, galatasaray değil de fenerbahçe ol saydı, gündüz kuşağı programları iptal edip sabahlara kadar bu konuyu konuşurdu. söz konusu olay fenerbahçe harici takım olunca sus pus olan basını kınıyorum.
  • tamam ofsayt olan gol verilmeliydi, böylece siz de haram yoldan hak yer mutlu olurdunuz. ulan gsli futbolcular yüz bin tl için mi çıktı o sahaya.
  • yalnız çok adaletli bir dağıtım yapılmış. *

oyuna 70 gibi giren babel 35 bin tl alırken 80 gibi giren etebo 30 bin tl almış.

benim asıl merak ettiğim yıllık 2-3 milyon euro kazanan adamlar bu 3-5 bin euro prim yatınca ne hissediyorlar.

diğer tarafta etebo'nun bir maçta 10 dk oynayarak aldığı primi asgari ücretli 1 yılda kazanıyor.

beni değişik duygular içerisine sokan prim...
  • ben de 2 milyon göndereceğim desem ibanları öğrenebilir miyim? ya bu şekilde gönderilen paraları maliye takip ediyor mu, vergiye tabi oluyor mu ya da masak inceliyor mu? kafamda deli sorular...
  • emre belözoğlu önderliğinde bekir irtegün, uğur boral, mehmet topal, gökhan gönül, alper potuk gibi isimlerin katılımı ile fetö toplantıları organize eden çok temiz camianın, derbi kaybı sonrası gündemi değiştirmek için kullandığı yeni olay. kudurun!
hesabın var mı? giriş yap