61 entry daha
  • burada sürekli ne kadar ağrılı olduğundan bahsediliyor, yok efendim haftalarca üzerine yatamadımlarmış, yok iki ay geçti hala acısı geçmedilermiş. şöyle söyleyeyim; söylenenenlerin hepsi az bile. allah bu helix piercingin belasını versin. bir buçuk aydır hala sızısı dinmedi, hala üzerine yatınca acı var. ne iltihaplandı ne bir şey. ama yok iyileşmiyor efendim, hırs yaptı iyileşmiyor. tamam güzelsin iyisin hoşsun da bi sal artık beni lan, bu nedir.

velhasıl kelam: sizinki çok istemenizden değil de sadece bir hevesse yaptırmayınız. biz çok istedik de ne oldu. bok.
  • haftalardır tragus ve köprü düşünüyorum ama hala yaptırmaya korkuyorum arkadaş

not: tavsiye verebilirsiniz akadeeşler
  • duruşuna bayıldığım piercing türüdür, bir ara gaza gelip iki kulağımda kulak memesi dahil 12 delik vardı kapandı tabi sonra takmaya takmaya. o kadarı da fazla tabi ama heves işte.. (3. delik kıkırdağın en sert kısmından daha çok acıyor ki kıkırdağımı aynı gün içinde iki taraflı deldirip gece rahat rahat üstüne yatıp uyuyabilmiştim abartılıyor bence acısı)
142 entry daha
hesabın var mı? giriş yap