• göz çevresine ve kaşlarına yaptırdığı overdose estetikten dolayı tek bi mimiğini oynatamayan, işin komiği bu haliyle en iyi kadın oyuncu oscar’ını alacağı düşünülen kadın. iyi şarkıcı deseniz eyvallah da bırakın oyunculuğu ya. filmin tüm keyfini kaçırıyodu onun mimiksizliği.

edit: cidden illuminatinin varlığına ve lady gaga’yı koruduğuna inanıyorum. lan bu mimiksiz kadını en iyi kadın oyuncuda aday göstermek de ney? başka açıklaması olamaz.
  • en iyi şarkı oscar'ını kazanacak.. kadın oyuncuya 3 senelik oyunculuk kariyeriyle aday olması zaten çok mükemmel bir olay.. estetiğide istediği gibi yaptırır amk siz fakirler açlıktan çökmüş göz altınız ve suriyeli burnunuzla anca oturduğunuz yerden kudurun..

bu kadın efsane o-la-cak... ister kabul edin ister etmeyin.. yıllar sonra hala aldığı ödülleri ve modaya ve müziğe yön verişini konuşuyor olacak herkes...
  • shallow şarkısıyla 2, joanne şarkısıyla da 1 ödül alarak toplamda 3 grammy ödülü birden kazanan müzisyen.
  • bu gece üst üste 3 grammy ödülü birden kazanan efsanevi sanatçı..

cidden başarı ve yetenek kelimesinin vücud bulmuş hali olabilir ;

şu asalete bakarmısınız? fhh
  • madonna fanlarını ağlatmaya devam eden son 10 yılın grammy bükücüsü :(
    artflop demeye devam mı canlar
    kadın 9 grammy sahibi oldu siz daha konuşadurun :d
  • dün geceki grammy ödül töreninde sahnedeki konuşmasının ilk cümlesi tanrı'ya teşekkür etmek olmuştur. yetenekli ama bir o kadar da sıradan. yetenekli ama bir o kadar çılgınmış, değişikmiş, farklıymış gibi. yani "mış gibi". yeni dünya düzeni gibi. sıkıcı. kısacası her şey öyle üzerine hayvan etlerinden kıyafet giymekle olmuyormuş.
  • fanları acınası bir biçimde madonna ya gömmeye çalışan pop ikon.

madonna sayın lady gaga nın dijital zamanalrda kırdığı rekorları analog dönemde inşaa ediyodu

lady gaga büyük bir sanatçı... madonna ile yarıştırmayın.. komik ve acınası duruma düşünüyorsunuz

madonna bundan 30 yıl evvel vatikan ile ters düşmeye korkmazken lady gaga bugün ödül kaldırınca ilk iş tanrıya teşekkür ediyor
  • ya bu kadını yerin dibine sokmuşlar resmen a star is born daki performansı üzerinden.bence ilk oyunculuk tecrübesine göre gaayet başarılı hatta beklenenden fazla bile
  • su fotoyu ve aciklamayi gordum gozlerim doldu, saka saka cok sevindim yani.

https://twitter.com/…aga/status/1095509001209561088

daha once cardi b nin rap in lady gagasi oldugunu soylemistim.

yeni nesil dunya starlarindan sevdigim 3 kadindan 2 si ayni kadrajda, gurur verici.

digerini de soyliyim miley cyrus.
  • ergenlik döneminde okuduğum bluejean dergisi fan mesajlarını hatırlattığı için başlığını severek takip ettiğim yıldız sanatcı.
    bir tane de benden gelsin "madonna fanları artık kabul etse de etmese de büyük star lady gaga'dır. madonna onun tırnağı bile olamazzz. kıskançlıktan patlayın!"
hesabın var mı? giriş yap