1377 entry daha
  • sistemi hackle, hayatta kal lool
  • biz sizi aramayız, gelmeden önce haber vermeyiz, gönderinizi siz takip edin diye özellikle belirtmişler. birçok kargo firması en azından teslimat günü bir kısa mesaj atabiliyorken bunu anlamsız bir biçimde yapmıyorlar. neyse madem uyarmışlar huysuzluk etmeyelim dedim başladım takip etmeye. satın aldığım ürünler 1 günden kısa sürede şehirler arası yolculuğunu tamamladı, sabah 8:44'te teslimatı yapacak şubeye geldi. üstelik gün içinde şube ile 2 kez görüşmeyi bile başardım. ürün bugün teslim edilecek dediler ama gelmediler. bir gün evden çıkmıyoruz bu yüzden, en az bir gün daha çıkamayacağız. çok sinir bozucu. yukarıda başka yazarların da belirttiği gibi, ürünleri şubelerinde misafir etmeyi seven kargo şirketidir.

edit: bu sabah da dağıtıma çıkmayınca çağrı merkezini arayıp şikayet kaydı oluşturdum, yarım saat sonra dağıtıma çıkardılar. gelin görün ki koca kargoyu sitenin girişinde güvenlik görevlisine bırakıp gitmişler tabi ki yine aramadan, haber vermeden. site girişi sokakta, bina oldukça içerde, binanın girişine getirmek zahmetine bile girmemişler. güvenlik görevlisi bilemez benim ne aldığımı. hem niye kontrol etsin hasarlı mı eksik mi diye? ben mi taşıyayım koca kolileri yoldan binaya? böyle saçma sapan iş mi yapılır?

çağrı merkezi meşgule düşüyor, şube telefonları açılmıyor. mükemmel firma.
2339 entry daha
hesabın var mı? giriş yap