• başbakanla görüşürken dublör kullanmasını istediğim kişi. eminim dublör arkadaş görüşmenin içeriğine kendisinden daha hakim olacaktır.
  • başbakan'la görüşecek olmasının hayali bir polat alemdar figürü ile değil, babası abdülkadir şaşmaz ve kadiri tarikati ile bağlantılı olması aklıma daha yatkın geliyor. türk halkının canlandırılan bir hayali karakteri gerçek gibi algılayıp bu karakter üzerinden yönlendirilebileceğini düşünmüyorum. tabi ki 2-3 tane saftirik polat alemdarı gerçek sanabilir, sanıyordur da; ama polat alemdarın bir işaretiyle olayların gidişatında değişikliğe sebep olabilecek yahut ciddiye alınabilecek kadar geniş bir kitlenin var olduğunu sanmıyorum. zaten görüşülecek sanatçılardan bir diğeri olan hasan kaçan'a baktığımızda, kendisinin sağ görüşlü bir sanatçı, kimi kesimler tarafından lümpenlikle itham edilen birisi olduğunu görüyoruz. (lümpenlik niye suç lan bu arada?) yani işin özü necati şaşmaz ve hasan kaçan'ın görüşmeye çağırılması, hitap ve temsil ettikleri kitle göz önünde bulundurulduğunda recep tayyip erdoğan'dan beklenecek bir tercih. fazıl say'ı davet edecek hali yoktu sonuçta. gökhan özoğuz ve hülya avşar ile ilgili bir yorumumsa yok. eyyorlamam bu kadar.
  • şuan açıklama yapıyor. çok ilginç. kaçırmayın.
  • an itibariyle başbakanla görüşme sonrası konuşma yapıyor.içine robot kaçmış olmalı.yada en son israil'i bastığında mossad, android haline getirmiş olabilir.
  • an itibariyle konusamayan adam.
  • tv'de bazı sesler çıkarıyor şu an
  • ber şeyler beklemiş sürekli anlayamadım ben.
  • an itibariyle cnn türk'teki konuşmasını dinlenmesi gereken insan.

adam başbakanla konuştu çıktı, 10 dakikadır tek cümle kuramadı.
  • olayların ne olduğunu anlamak için beklemiş ve bugün anlamış. daha başbakan olayları tam anlayamadı, sen bugün kısa bir bilgilendirmeden ne anladın çok merak ediyorum.

bir de haberiniz olsun "gezi parkına gitti" haberlerinden çok rahatsız olmuş, mahalle baskısı hissetmiş üzerinde.

allah belanızı versin lan çapulcular.
hesabın var mı? giriş yap