• babası erdoğan ergezen'in yardımıyla klip programları sunuculuğuyla başladığı televizyonculuk serüvenine uzun yıllar kamera arkası çalışanı olarak devam etmiş emekçilerdendir.

ekran yüzüyken sesiyle ve karizmasıyla ne kadar başarılıysa, reji odalarındaki performansı da o denli yüksek ve sempatikti. erol aksoy döneminde show tv'nin spor servisinde, ardından lig tv'de çeşitli görevlerde yer alan necdet ergezen, bu denli göz önünde olup da çalışma arkadaşlarının sevgisini hiç kaybetmemesi tarihi eser değerindedir.

evlendikten sonra zannedersem medyayla ilişkisini mesafelendirmiş olmalı. zaten akp ile birlikte yozlaşan medyada edep, tevazu, disiplin ve ekip ruhunun yazık ki esamesi okunmuyor.

necdet ergezen'in, ilk bakışta anlaşılmayabilecek hazımlılığı, babasından emanet aldığı görgü ile alakalı olmalı. hep mutlu olsun isterim...
  • beşiktaş'a hakaretler eden fanatik galatasaraylı menajer. beşiktaşlı 3 oyuncunun da menajeri, yani beşiktaş'ın sırtından milyonlar kazanıyor ve beşiktaş'a galiz küfürler ediyor.

eğer dorukhan toköz, burak yılmaz ve rıdvan yılmaz bu adamla ilişiğini kesmezse taraftarın gözünden düşer. zaten kendisine hakaret davası açılacaktır.

serbest çağrışım olarak da (bkz: hüseyin ergezen).
  • şu:

https://twitter.com/…ali/status/1246867303318335489

ve de şu

https://twitter.com/…his/status/1246890685460029442

twitleri sebebiyle bundan sonra beşiktaş ile iş yapma şansı kalmamış kişi.
  • oyuncular bu kişiyle çalışmaya devam etmeyi seçiyorlarsa bu oyunculara da yol verilmeli.

burası dingo'nun ahırı değil.
  • kendisi ile bu saatten sonra bir beşiktaşlı futbolcunun çalışacağını sanmıyorum. çalışacak varsa da bizim takımda durmasın o futbolcular zaten. uzun zamandır bu kadar kendi işini baltalayan menajer görmemiştim. bu saatten sonra sadece gs'deki futbolcuların ve sadece gs'ye gitmek isteyecek anadolu kulübü futbolcularının menajerliğini yapabilir. böyle insanlar nasıl bu işleri yapıyor gerçekten anlamıyorum.
  • dorukhan toköz , abdulkadir ömür , burak yılmaz , rıdvan yılmaz gibi futbolcuların menajerliğini yapan hadsiz, sözde menajer bozuntusu.

ülkede futbolun bile konuşulmadığı, hem ülkede hem dünyada insanların canının derdine düştüğü, büyük ekonomik krizlerin ufukta olduğu, ve belki de futbol endüstrisinin çökme ihtimalinin olduğu bir dönemde sözleşmesinin bitimine 1.5 yıl kalan futbolcu için (bkz: dorukhan toköz) 6 kat fazla maaş isteyerek oyuncu ile camia arasını açmaya çalışmıştır. böyle kaotik bir dönemde bunun sebebini düşünürken şahsın önce fanatik galatasaraylı olduğunu gösterir iletiler ortaya çıktı twitterda. sonra da beşiktaş başkanı, fenerbahçe başkanı ve taraftarlarına defalarca kez küfür dolu twitler attığı twitter hesabı ifşa edildi. silip kapatmaya çalışsa da geç kaldı.

büyük ihtimalle bu şahsın amacı da dorukhan ile camianın arasını açıp, dorukhanı militanlığını yaptığı galatasaray'a beleş peşkeş çekmekti. klasik malum terim çetesi nden olduğunu düşünmekteyim.

şahsın ortaya çıkan ağır hakaret içeren mesajları sonrası -ki başlıkta görüntüleri bolca paylaşıldığı için paylaşmadım- dorukhan toköz, burak yılmaz, rıdvan yılmaz başta olmak üzere beşiktaşlı oyuncuların bu menajer bozuntusu ile çalışmaya devam edip etmeyecekleri beşiktaş kariyerlerinin devamı açısından büyük önem arz ediyor.

bu olay tekrar şunu gösterdi ki türk fulbolcusunun eğitimsizliği en başta menajer seçimlerinden ayan beyan ortaya çıkıyor. umarım sayın ahmet nur çebi bu olayın üzerine düşer, gereğini yapar.
  • topçularımız burak, dorukhan ve rıdvan'ın yarın itibariyle bu yaratıkla ilişkilerini kesmelerini bekliyorum. aksi halde şanlı (bkz: beşiktaş) ım hepsine birden yol vermelidir. zira bir camianın başkanına küfreden bir yaratıkla bu kulübün parasını paylaşan (bkz: messi) dahi olsa fark etmez. bazı değerler her şeyden önce gelir, bunu fedöller bilmez.
hesabın var mı? giriş yap