• ekşi sözlükte yazar olma ayrıcalığını elde ettikten sonra beni hüzünlere boğan durumdur.
  • yetersizdim; yetemedim, sevmediler beni deyip dertlendim. ilk gözden çıkarılacak yazarlar arasındaydım ne çok aykırı ne öpüp koklanacak kadar bizim oğlan. bir yılı bıraktım on yıl yazmasam benden geriye bir şey kalmaz, ne müthiş tespit, o ne yaman tanımlama, o ne muhalif çizgi, çocuğuma senin ismini verecem delikanlı duyamayacağım ama klavyem solana kadar yazacağım yazacağım yazacağım...

nick altına hiçbir şey yazılmamış yazar diye laf etmezler değil mi?

edit: bu başlık nick altına entry istemenin bir yoluymuş.
  • (bkz: once upon a time me)

bir gün içinde 10 sayfa nickaltı yazdılar bana, yarısı küfür ve eleştiri dolu :)

napacaksınız nick6 falan, boş işler bunlar.
    dolu olunca para mı kazanıyorsunuz.
  • çok hoş bir duygulardır kendileri. şahsen bizzat ben kendim kapattım hem de. önce sildirdim tabi bir dürüme.
  • önemsiz bir durum.
    bakınız benimkinde yazıyor ama konunun benimle hiçbir alakası yok. mahalle pazarı gibi herkes farklı bir şey yazmış ama beni yazan yok. önemli değil.
    şuo köşeye geçip ağlıyorum ben.
  • benim hiç yok ulan sızlanmayın. başlığım bile yok.
  • gereksiz bir yazar yüzünden yapamadığım.

sözlükte bazı ilginç yazarlar var. herhangi bir entirini beğenmedikleri zaman özelden bir tur malsın gerizekalısın tarzında bir mesaj yazıyorlar. oğlum git dersen de nick altına dadanıyorlar. hayatta hiç bir sik olamamış insan davranışı net. nasıl bir ezikliktir bu. neyse o öyle yazınca öyle olmuyoruz. kendi küçük dünyalarında başarılar diliyorum bu tip yazarlara. yerlerini çaylakların alması dileğiyle.

edit: imla
  • bana angut yazıyorlar da ne oluyor takmayın kafanıza (bkz: swh)
hesabın var mı? giriş yap