şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlükte yazar olma ayrıcalığını elde ettikten sonra beni hüzünlere boğan durumdur.
  • bu yazar bendım. karmam dort yuz atmıs cıvarıydı.
    sonra ınsanlar benı okumaya basladı. bol bol dusmanım oldu.
    su an karmam yuzlerde.
    ıyı bı seymıs gıbı gelıyor okunmak ama ıyı bı sey degıl.
    sızı seven az ınsanın okuması daha ıyı bı sey.
    reklamın kotusu oluru hatırlatan durum.

ben hep ınsanlar ya benı cok sevsınler ya da bana kayıtsız kalsınlar, yok saysınlar ıstedım.
    ınsanlar hep benı ya cok sevdı ya da cok nefret ettı.
  • eski sözlük geleneklerine denk gelmemiş yazardır. artık kimse nick altı ziyareti ve iade-i ziyaret yapmıyor. dışarıda yüz yüze görüştüğünüz kişiler varsa onlar bir şeyler yazıyor. nickinizi kimse bilmiyorsa nick altınız gayet kurak kalıyor.
  • yetersizdim; yetemedim, sevmediler beni deyip dertlendim. ilk gözden çıkarılacak yazarlar arasındaydım ne çok aykırı ne öpüp koklanacak kadar bizim oğlan. bir yılı bıraktım on yıl yazmasam benden geriye bir şey kalmaz, ne müthiş tespit, o ne yaman tanımlama, o ne muhalif çizgi, çocuğuma senin ismini verecem delikanlı duyamayacağım ama klavyem solana kadar yazacağım yazacağım yazacağım...

nick altına hiçbir şey yazılmamış yazar diye laf etmezler değil mi?

edit: bu başlık nick altına entry istemenin bir yoluymuş.
  • usul usul yolunda ilerleyen yazardır.
    dokunma yanarsın!
  • ben değilim. sağolsun her yeni yazarın başlığını açan bir arkadaş, beni de es geçmemiş. *
  • kalabalık içinde yalnız olmaya eş değer bir durum. zamanın ruhunu çok güzel yansıtan bir durum. milyonlarca kişinin yaşadığı şehirlerdesin, caddelerden sel gibi insan akıyor ama o selin içinde bir çöp gibi yapayalnız sürükleniyorsun.burda da zibilyon tane arı kovanı gibi kaynayan bir yazar ordusu var ama karşılıklı olarak etkileşim içinde olduğun kişi yok denecek kadar az.
    burda alt metinle birşey ima etme olayında değilim. nick altımda boş değil ama öyle dolacağına keşke boş olsaydı. bana mesaj da gönderen oluyor ama o üslupla göndereceklerine keşke göndermeselerdi. olayımız bu değil işin özü; kuru bir kalabalık içinde herkesin aslında yapayalnız olduğu.