• oktroller fazlasıyla tahmin edilebilir hareket ediyorlar dediğim kampanyadır. (bkz: #77895056)
  • olması gerekendir.bu saatten sonra bizi yok sayanı,insan yerine koymayanı bizde insan yerine koymayacağız!hayır cnn,ntv,habertürk bu kanalları çoğunlukla entellektüel kesim izliyor zaten.siz çomar ulusunun oradaki ekonomi konularını anlayabildiğini mi sanıyorsunuz ya da siyasi tartışma programlarını hayır anlamıyorlar izlemiyorlar da zaten.bu kanallar en çok bizim izlenmelerimizle ayakta kalıyor çomarların hangi kanalları izlediğini herkes biliyor zaten.yapılması gereken bu kanalları izlememekle kalmamak bu kanallara çıkan konukları dahi izlememek, kitaplarını okumamak,sosyal medyadan takip etmemek!bizi yok sayanı biz de yok sayacağız arkadaşlar!!!yoksa kaybolup gideceğiz
  • en azından netten izleyin benim gibi. tv den tamamen sildim akşener'i yok saymaya başladıkları anda.
  • sizin yaptığınız gazetecilik değil, iktidarın doğrultusunda gerçek gündemi manipüle etmek. kanal listesinde artık yoksunuz
  • yaran yanlis okumar :))
    ikisi de mantikli ama :)
  • kazanınca 180 derece dönüşü izleyebilmek için silmiyorum
hesabın var mı? giriş yap