• çokuncu nesil kanka. neşesi ve alkolü bol, eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven bir yazar. bir de warcraft'ı siktir edebilse hayatından tam olacak ama kısfmet işte.

satrançta da ekstra maharetlidir, çok rakibinin koltuğunun altına tahtayı sıkıştırıp gönderdiğini gözlerimle gördüm, yeminlen diyorum.
  • kafa gidiyor arada bunun. böyle boş boş bakıyor, dersin ki "ha sikti ha sikecek beni!". sonra ağzından salya damlıyor, anlıyorsun ki kafası taşak olmuş yine. kendisi sigara bile içmiyor bu arada, uçma nedenleri farklı.

bir de güreş fantezisi var arkadaşın, içince tutturuyor güreşelim, koşalım diye. bu boyumla dörtten fazla sırtını yere değdirmişliğim var, bu da onun utancı olsun.
  • kendini boşlayan adam. böyle dev gibi durur ama benim gözümde kendisi bupudur. fazla atarlı oldu bu ara, dikkat etmek lazım.
  • ev arkadaşına şiddet uygulamıştır, kayıtlara geçsin.
  • pek tabii laikçi bir yazar, bence de oyunu cehape'ye verecek. ne sanıyordunuz ki.

2012 yılında olmamıza rağmen hala metal filan dinliyor oluşu, arada bir takım saçmalamaları filan bir yana, ben yokluğunda can sıkıntımı ekşi sözlükte gideriyor, sokaklarda lümpen avına bir başıma çıkıyorum. utanmasam hastanelerde "beni türk hekimlerine emanet edin" diye bile bağıracağım. bir bilim olarak 'tıp'a inanmıyorum artık ama bir güç var.
  • 10 üzerinden 10 verebileceğim suser. doktor olsun, ilk buna ameliyat olacağım, metalci doktor lazım bana.
  • üniversitede beşinci yılı olduğunu öğrenince kesinlikle şaşırdığım* suser. önümüzdeki partilerde de etrafta görmekten memnun olacağız.
  • 3. tsuchikage. onoki reyiz yaşına göre çok güçlüdür uçma yeteneği vardır, süper insan gücü ve dayanıklılığına sahiptir ve partikül tekniğinin piridir.
hesabın var mı? giriş yap