• an itibarıyla resmi sunucuları kapanmıştır. görsel
  • ps'de indirimdeyken bir şans verip hem ps'de hem de pc'de yıllardır oynadığım oyundur. çok hatıralar barındırır bende. umarım ikinci oyunda batırmazlar.

türkiye saati ile 4 ekim saat 22:00'da serverlar açılacakmış.
  • hadi hayırlı olsun! umarım güzel bir yeni oyun ve büyük bir kitle ile karşılaşırız.
  • gönlüm hep seni arıyor. neredesin sen?

overwatch 2'nin çıkışından sonra kendisini aratan, blizzard tarafından para söğüşlemek için fişi çekilen güzelim oyun. eksikleri de olsa, sıkıntıları da olsa severdim, iyi bilirdim rahmetliyi.
  • arayüzünde genel kazanma oranınızı göremediğiniz bir oyun. olağanüstü kötü bir arayüze sahiptir ve söz verdikleri güncellemeleri zamanında getirmezler.

bir adet kostüm fiyatı 30 dolardır. evet otuz. buna rağmen tuttuklarını ayakta öpmekle meşgullerdir. abartısız, dün çıkardıkları kostüme indirim yaptık diyerek milleti sikerler. yeni çıkan ürünün indirimi mi olur? fiyatı koyan sensin, istersen fiyatı 1000 dolardı ama sizin hatrınıza 30 dolara indirdik falan de madem indirim yaptık diyeceksin. bugları düzeltmeleri haftalar sürer. overtime denilen sikko sistem ile milleti tilt ederler. aynı haritayı tek bir maçta 4 kere oynatırlar. say say bitmez.

buna rağmen 2-3 güzel heronun hatrına kendisini arada oynatır. ama değmez. gidip lol kanserine falan başlayın daha iyi. oyun bulma süresi en az 5 dakika falandır competitive maçlarında. sözde milyonlar oynuyor, yersen.
hesabın var mı? giriş yap