şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kosu icerisinde bariz faul yapmasi sebebi ile her ay mutlaka ceza alan ve at sahiplerinin atlarini vermekten cekindigi jokey.cok hirslidir; grup kosu handikap kosu farketmez kosuyu kazanmak icin elinden gelen herseyi yapar.ama bu hirs ona mutlaka para ve gun cezasi olarak donmektedir.arslan birdal'i bir kosuda bariz oldurmeye tesebbus etmesi hic unutulmaz.
 • ne zaman tek yazsam gelmiyor, ben bunun gibi jokey görmedim, pistte inip vurcam valla en sonunda.
 • cumhuriyet-cumhurbaşkanlığı-çankaya gibi üç önemli koşuyu aynı gün kazanarak müthiş bir iş başarmıştır.elbette bunda halis karataş'ın cezalı olmasının payı çok büyük .
 • bugün ankara hipodromunda at bindiği 5 yarıştan cumhuriyet ve başbakanlık koşuları da olan 4ünü kazanıp 1'in de 2. olan iyi jokey.

  bugünkü net kazancı 160.760 lira olmuştur..

  not ; evet çenem züğürt.
 • 2 yaşlı ingiliz taylarına halis karataş ile beraber en iyi binen jokey.
 • halis karataş'ı geçerek, 2016 yılının en çok birincilik alan jokeyi olmak için adeta yırtınıyor. her gün başka bir şehirde hangi at olursa olsun biniyor. utanmasa evin önünden geçen at arabasına bile binecek.
  an itibarı ile kendisi 216, halis karataş 215 birincilik almış durumda.
  adet olarak durum böyle, lakin yüzdeye bakıldığında özcan yıldırım 1020 koşuda 216 birincilik alarak yüzde 21, halis karataş ise 676 koşuda 215 kez birincilik alarak yüzde 32 ile kendisinin eline net bir şekilde vermiştir.
  bugünkü istanbul koşularında ikisinin birlikte start alacağı 4 koşu bu açıdan bakıldığında daha da heyecanlı olacaktır.
 • naisa psikoloji ve danışmanlık merkezinde yaratıcı drama, çocuk testleri, çocuklarla klinik gözlem ve görüşme teknikleri eğitimi konularında ders veren psikolojik danışman,yaratıcı drama lideri ve oyun terapisti.
  hakkında ayrıntılı bilgi için buyrunuz
 • bugün adanada satanhan isimli 4 yaşlı arap tayına kırbacıyla hunharca vurarak, tayın şiddetden ötürü yalpalamasına neden olup, gözlerimin uzun süre dolmasına neden olan jokey görünümlü sado mazo.
 • bugün adana'da satanhan isimli 4 yaşlı arap atına kırbacıyla hunharca vurmamış, hatta ata fazladan 1 kamçı bile vurmamış jokeydir. yarışı güzel yerde takip etmiş, kazanamayacağını anlayınca da atı üzmemiş ve yarışı 2. bitirmiştir. 4 yaşlı tay olmaz bu arada onu da belirtmem gerek. arap atları doğaları gereği sağa sola sapma eğilimindedirler, o yüzden ingilizlere oranla daha fazla kamçı uyarısı isterler. at yarışlarının spor değil hayvanlara eziyet olduğunu iddia ederseniz saygı duyarım ancak burada 2 3 beğeni için gözlerim doldu falan diyerek sallarsanız bi siktirin gidin lütfen.