• seks içeren kelimelere karşı boş değilimdir. beni de yaz.
  • ekşisözlük kendini zeki sananlar toplanma etkinliği vol. 794. oğlum, kızım, yavrum, canım, yapmayın, etmeyin. kimle sevişiyorsanız sevişin yeter ki bahane aramayın, yeter ki seviştiğiniz insanlar üzerinden kendinizi tanımlayacak kadar düşmeyin ya. hiç mi gururunuz yok lan, hiç mi kendinize dışarıdan bakmıyorsunuz? sapyoseksüel olmak için de yüksek bir zeka gerekir, siz bunu pazarlama derdindesiniz kendinizi böyle kategorize ederek.

neyse ya, evet canım kardeşim, sen çok özelsin, kesinlikle yüzeysel olmayan çok yüce bir varlıksın.
  • sapyoseksüel ne demek ?
    sap kısmı bana uyuyor
  • dünyada %1 ila %8 arası insanın sapyoseksüel olduğu tahmin ediliyor. hepsinin türkiye'de olması da bu kadar ileri bir medeniyet olmamızın kanıtı zaten ben şahsen para üstü sayarken bocalamayan kadınlardan ziyadesiyle etkileniyorum.
  • zeki arayan aptallar topluluğu. önce sıfatlarınızın yani sınırlarınızın farkına varın, kalıplarınızın içinde boğulmayın.
  • siz insanı sapiyoseksüellikten de soğutursunuz...
  • kayıtlı olduğum veritabanı

(bkz: baran 14 yaşında arkadaşları ona einstein diyor)

baran beni bul!
  • bazılarınız çok ısrarcı olabiliyor. hem zekayı anladığınız, hem de zeki diye tanımlamakta direttiğiniz insanlardan onay alabilme konusunda. şahsi kanaatim “zeki” stereotipini kafanızdan silmeniz gerektiği yönünde. çünkü buradan bakıldığında sadece kendini olduğundan da aptal gösteren, özgüvensiz insanlara benziyorsunuz.
  • puhaha artik normal? kur davranisim abs ve dicpic gondermek seklinde. bir de bu yasta motorla teker yapmayi ogrendim.

yillarca piyano calip ingilizce siir okuyan kafami skeyim

sapyoymus. kadinlara inanmayin
  • yazabilecek hiçbir tanımım yok şundan başka.

*
hesabın var mı? giriş yap