15541 entry daha
  • vucuda yapilabilecek en guzel yatirimdir. hayvanlar gibi icmedigim halde 4 yil once biraktim. ayni yil icinde cildim o kadar guzellestiki, makyaj yapma geregi duymuyorum cogu zaman. bebek gibi hissediyorum.

belki birilerine yardımcı olur.
  • 3 gün önce hiçbir gerekçem yokken bir anda bıraktım, en azından bırakma teşebbüsüm devam ediyor. yaklaşık 15 senedir aralıksız (ortalama 1 paket/gün) içiyordum. bakalım ne olacak. umarım başarırım.
  • yaşım 29 ve 17 yaşından beri aralıksız günde bir paket sigara içiyorum. 29 yaşında üç kat merdiven çıkarken soluk soluğa kalmak, sabahları ağzımda iğrenç bir tatla uyanmak, uyanır uyanmaz bir sigara yakmak, 185 cm boy ve 70 kilo olmak artık çok ağır gelmeye başladı. mutluyken, hüzünlüyken değişken bütün duygu durumlarımda sigara yakar hale geldim. kahvenin ve çayın peşine, yemeğin ardına yakılan sigaralar tamamen bağımlılıktan dolayı bunu çok iyi biliyorum. ben artık bağımlı olmak istemiyorum. bugün itibariyle sigarayı bırakma sürecine start veriyorum. bu konuda destek olmak isteyen yazarların tavsiyelerine açığım.
2887 entry daha
hesabın var mı? giriş yap