• ash vs. evil dead çakması olan, düşük bütçeli ve özensiz çekildiği her halinden belli olan bir dizi. lakin ilk 6 bölümünü izledim ve garip bir şekilde sevdim, hani bir şey çok dandik olur ve bu yüzden garip bir komikliği ve cazibesi olur ya, bu dizide tam olarak o var. karakterlerin abzürdlüğü, efektlerin ucuzluğu, konunun işlenişinin sığlığı normalde insanı sinir eden şeylerdir ama belirli bir dozun üstüne çıktıklarında garip bir şekilde insanı eğlendirebiliyorlar. boş vaktiniz varsa ve özensiz yapımların dandikliğinden keyif alabiliyorsanız bir deneyin derim, pişman olmazsınız.
  • hayatımda bu kadar net çakmayım ben diye bağıran bir yapım gördüğümü hatırlamıyorum. ash vs. evil dead, anyone? içeriği tamam anladık esinlenme vs. ama adına bakın ya; versus'u against yapmışlar evil aynen kalmış falan şu fragmanı izleyin ya.

hollywood kendini aştı resmen. başrolde scrubs'taki dr cox rolüyle tanıyıp sevdiğimiz john c. mcginley var bir de üstüne üstlük. e be adam niye kabul ettin bunu, hiç mi düşünmedin...

izlenme oranları ilk sezon için iyiymiş ama düşeceğini öngüroyorum yavaş yavaş. metacritic 52 puan ve 5,2 kullanıcı notu ile ezmiş çoktan diziyi. verdiğim link'teki ilk yorumu yazıp çekiliyorum:

''yeah... i'll stick with ash vs evil dead... you know the funny, creative, original one.?''

ocak 2019 edit: iptal edilmiş, 4. sezonu olmayacakmış. yukarıda yerden yere vurduğum bu çakma konsept reytingleri düşe düşe anca 3 sezon sürebildi beli ki. öpüp başlarına koysunlar...
  • ilk bölümüyle beni sarmış dizidir. diyalog komiği dizi.
    edit: bir solukta tüm mevcut bölümleri izlemiş olmakla beraber fikrim halen olumludur. bence karakterler ve klişeler üzerinden çok komik diyalog yapıyorlar. helal olsun!
hesabın var mı? giriş yap