496 entry daha
  • hep erteliyordum ama en sonunda ablamı da kandırıp, bölümleri yaya yaya 4 günde bitirdik diziyi. insan tadına varmak istediği şeyi -koca bir kase puding misali- yavaş yavaş, özümseyerek tüketmek ister ya, o hesap.
    nasıl dayandığımı sormayın, akşamı zor ettim. burada yapımcı duffer kardeşler'e teşekkürü bir borç bilirim.

açık ara izlediğim en değişik konuya sahip dizilerin başında geliyor stranger things. özellikle -herkesin bahsettiği gibi- 80'ler ve 90'ların vizyonuna sahip olması çok ilgi çekici. izlerken fark ettiğiniz her türlü nostaljik eşya çocukluğunuzdaki anılarda kaybolmanıza neden oluyor. yüzünüzde de saf bir gülümseme tabi.
    başroldeki çocuklara hiç girmiyorum. günümüzdeki bir çok 'oyuncuya' ders niteliğindeler bana göre. karakteri yaşayarak oynuyorlar. hele dustin... içime sokasım geliyor çocuğu. o şaşırınca şaşırıyorum, tepkilerine kahkahalarla eşlik ediyorum falan. zaten otomatik olarak bir gülücük yapışıyor suratınıza onu görünce.

ilginç bir dizi arıyorum, çok yormasın ve mistik olsun diyorsanız stranger things'e bir şans verin bence.
    pişman olmazsınız. inanın.
2761 entry daha
hesabın var mı? giriş yap