şükela:  tümü | bugün soru sor
 • hangi başlığı açacağımı bilemedim ama haber karşısında dilim tutuldu.

  olayın özeti şöyle, gümüşova ilçesinde oturan i.t (33) isimli şahıs, istanbul’un kartal ilçesinde oturan a. y. isimli kadını sosyal medya üzerinden rahatsız etmeye başladı. bunun üzerine a. y. durumu eşini a. y.’ye bildirdi. koca a. y.’de yanına üvey babası a. t.’yi alarak istanbul’dan gümüşova ilçesine geldi ve eşini rahatsız eden i. t.’yi buldu. önce i. t.’yi bıçaklayan iki kişi daha sonra boğazına bıçak dayayarak zorla arabaya bindirdiler ve istanbul’un kartal ilçesine götürdüler.

  burada i. t. isimli şahsa cinsel istismar (tecavüz) ve işkencede bulunan şüpheliler a. y., a. t., u. t., c. a. a., a. y., d. t. ve f. t. isimli şahıslar işkence anını kameraya alarak sosyal medyada paylaştılar. ayrıca i. t. isimli şahsı kartal’da elleri ve ayakları bağlı olarak bir ormana bırakan şahıslar iki gün boyunca şahsı ormanda beklettiler. daha sonra şahsı ormandan alan zanlılar, i. t.’yi tekrar gümüşova ilçesine getirdiler. bir süre sonra psikolojik sorunlar yaşayan i. t. bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesinde tedavi görmeye başladı. tedavisi sırasında durumu ablasına anlatan i. t.’nin şikayeti üzerine düzce il emniyet müdürlüğü asayiş şubesi ekipleri çalışma başlattı. 7 kişilik ailenin adreslerini tespit eden polis ekipleri kartal ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri ile ortak operasyon düzenlediler.

  bildiğin adam kadını taciz ediyor (artık ne kadar doğru ne kadar yanlış asayiş çıkarsın ortaya) aile meclisi nasıl bir meclisse toplanıyor, biz bu adamı bi sikelim diye karar alıyor. aileden bir veya bir kaç kişi tecavüzcü olarak ya seçiliyor ya biz yaparız diye ortaya atlıyor. adam aklını yitirene kadar tecavüz işkence ne varsa ediyorlar.

  son bilgilere göre ise emniyetteki ifadelerde ormandaki işkencenin de detayları ortaya çıktı. ifadelere göre aile fertleri i.t ile buluşmak için aile plan yaptı. bu çerçevede a.y., i.t.’ye buluşmak istediğini söyleyerek ev adresini istedi. kadının eşi a.y. ve üvey babası a.t., geçen 22 ocak günü buluşma noktası gümüşova’da evinin önünde i.t.’yi boğazına bıçak dayayıp araca bindirip kaçırdı. öfkeli koca a.y. ve ailesi, kartal’daki eve getirdikleri i.t.’ye kırmızı kadın elbisesi, topuklu ayakkabı giydirip makyaj yaparak cinsel istismarda bulundu. aile fertlerinin, bu sırada video da çekerek cinsel tacizi görüntüledi. ardından a.y. ve ailesi i.t.’yi kartal’da ormana götürüp bir ağaca bağlayarak 2 gün beklettikten sonra buradan alarak gümüşova’daki evine bıraktı.

  şu cuma sabahı aklıma durgunluk veren, kötülüğün bir sınırının olamayacağını bir kere daha ispatlamış olan haberdir.

  http://www.kocaelicumhuriyet.com/…-tecavuz-ettiler/
 • elinize sağlık iyi yapmışsınız.
 • adalete güven kalmadığında kendi adaletini kendisi sağlayanların ortaya çıkması kaçınılmazdır.

  edit : işbu entry, olayı onaylayan bir yorum içermemekte olup sadece durum tespitidir.
 • öyle kalçaya böyle penis mottosuyla çok da güzel yapmışlardır bence.
 • topuklu ayakkabı giydirip, makyaj yapıp sonra elbise giydirdikleri tacizciye ceza adı altında kendi kafalarındaki fantazileri uygulanması.
 • vahşet olan, savunulmaması gereken ilkelliktir.
 • galiba videosunun seneler evvel internete yayıldığı elem, keder ve ızdırap verici hikaye.

  videoyu bulamadım ama videoda bıyıklı, zayıf, kısa boylu bir adama etek, kadın iç çamaşırı giydirmişler ve ağır makyaj yapıp bi şeyler söyletmişlerdi "sikin beni, ben ibneyim" falan diyordu diye hatırlıyorum. herkesin bildiği videodur çok dolaşmıştı alkışlarla yaşıyorum'da falan.

  kesin böyle bir işin meyvesiydi o aq videosu, belki budur.

  edit: videoyu beanlie göndermiş sağolsun, şuydu: http://www.izlevideo.net/…mak-istiyorum-644995.html
  (bkz: orosbu olmak istiyorum)
 • gidersin, adamı bir temiz döversin sonra adli makamlara bildirirsin.

  savunulacak hiçbir yönü olmayan bir bir olaydır. gerçekleştirenler ağır ruh hastasıdır.
 • aferin dediğim olaydır.

  her ne kadar eğitim ve kanunlarla bu işlerin hiç yaşanmamasının sağlanması gerektiğini düşünsem de mevcut türkiye şartlarında taciz eden taciz ettiğiyle kalıyor. adaletin işlemediği bu gibi durumlarda insanlar kendi adaletlerini sağlıyor. örnekte de istanbuldaki şahıs bazı korkaklar gibi karısını kızını namus cinayetiyle temizlemek yerine asıl hedef olan tacizciyi hedef almış ve yetersiz kamu caydırıcılığından dolayı doğrusunu yapmıştır.
 • tacizci ve tecavuzculere ceza olarak yapilmasini hayal ettigimiz seyler degil mi bunlar.
  rahatsiz olduk mu? bilemedim valla