şükela:  tümü | bugün
 • r kelly ve jay z nin beraber cikardiklari album... icinde the streets, it aint' personal ve somebody's girl gibi hit sarkilar var...
 • bir star trek the next generation bölümü (aslında iki bölüm).. kaptan picardın borg tarafından asimile edilmesi sonucu ilk defa locutuskarakterini gördüğümüz bölümdür. star trekin en iyi bölümlerinden biri sayılır.
 • clerks'de randal graves'in sonlara doğru kiralayıp izlediği filmin adı.
  (bkz: chicks with dicks)
 • q'nun yediği bokların insanlığa yansımalarını anlatan sttng bölümü...
 • çıkacak yeni van halen albümünün ismi olarak sonunda belli oldu. şükürler olsun.

  2 cd olacak, içindeki şarkılar

  eruption, ain't talkin' 'bout love, when it's love, finish what ya started, you really got me, feels so good, jamie's cryin', black and blue, runnin' with the devil, poundcake, beautiful girls, runaround, dance the night away, right now, and the cradle will rock..., top of the world, everybody wants some!!, can't stop lovin' you, unchained, not enough, dancing in the street, it's about time (yeni), learning to see (yeni), up for breakfast (yeni), (oh) pretty woman, hot for teacher, jump, panama, i'll wait, why can't this be love, dreams, best of both worlds, love walks in, ain't talkin' 'bout love (live), jump (live), panama (live)
 • precision ve jazz manyetikleri olan bass gitarlar. misal fender california special.
 • aslında iki bölümdür 1. si next generation 3. sezon final bölümüdür.

  --- spoiler içerir ---
  the best of both worlds part 1 in son sahnesinde asimile edilmiş kaptanımız locutus enterprise a sallamaktadır. teslim olun, direnmeyin, borg sizi zikecek tarzında konuşur.

  o sırada william riker gözleri hafif kısarak worf'a -fire... deyişi vardır ki alır götürür. insanda mürettebatta olsam ellerimle photon torpedo ları yüklerim hissi yaratır. bu bölümde riker'ın neden kaptan olmadığını neden çok iyi bir tamamlayıcı olduğunu da anlarız.

  enterprise bölüme boyunca 10 larca photon torpedo ve yüzlerce fazer atışı kullanır. borg ise ilginç bir şekilde sadece çekici ışın ve kesici lazer ile gemiye hasar vermeye çalışır. borg burda biraz taşşak geçer gibi durur. bedelini ağır öder o ayrı. ama şu nakarat adamın kulaklarını tırmalar.

  we are the borg
  lower your shields
  surrender your ships
  resistance is futile
  we are the borg

  özellikle resistance is futile lafı kafanızı siker durur.
 • aynı anda iki faydalı işi birlikte yapmak. bir taşta iki kuş vurmak.

hesabın var mı? giriş yap