• muratin kral oldugu bir mekan.. aklı olan girmez.. bu herif gayet sakin bir ses tonuyla sizi ayakta dudukler farkina varmazsiniz.. allahtan korkmam murattan korktugum kadar..adam esnaf degil kan emici.. (bkz: murakula) bir dialog da benden:
    - selam murat ben bu basi (yamaha bbg5 s) satip processor alcam abi... (basa 550 $ vermistim uzerinde cizik yok)
    - ok kardesim halledelim tamam..
    - kac para verirsin abi basa?
    hesap makinesiyle hesaplar.. sessiz sessiz konusarak vurucu cumleyi soyler:
    - 75 $ veririm kardesim..
    (bkz: la havle)
  • aşırı esnaf karakterli müzik mağazası. her alış verişimde mutlaka pişman olmuşumdur. net desteği olmadığı sürece ve bu müşteri ilişkileriyle ilerlemesi mümkün gözükmüyor.

w : bu ürünü sıfır diye aldım ama kullanılmış eve gidince farkettim
    m : baksaydın abicim kontrol etseydin alırken

w: bunun kutu içeriğinde şu malzeme var ama siz bana vermediniz sonra ayarlarız dediniz.
    m: kutudan çıkmadı , yapabileceğim bir şey yok.

alışveriş bitip de ürünü teslim alırken

m : ya ben sana şu kadar dedim de sen de nakit varsa bir şu kadar versene banka komisyonunu hesaplamamışım.
    w : nasıl olur şu kadar para dediniz tamam dedim.
    m : ya zaten onları puan olarak geri alırsın.

bunun yanında çok çeşit ve model seçeneğiyle mutlaka işiniz düşmektedir.

edit 1 : gazi bulvarına açılan zuhal ve dore müzik sayesinde izmirde tekel olma lüksünden kurtulacağını tahmin ediyorum.(pera da eklendi)

edit 2 : edit 1 gerçek oldu.
  • izmir de belli başlı müzik aletleri konusunda neredeyse tekel konumunda olduğundan, sipariş ettiğiniz ürünü aylarca farklı bahaneler öne sürerek getirmeyen, getirdikten sonra size haber vermeyen, içeri giren her insanı potansiyal dolar işareti gibi gören, aradığınız özel bir parça olduğunda "ondan yok ama o iyi değil zaten, bundan var bak bu süper" mantığıyla elindekini kakalayabilmek adına insanları aptal yerine koyan, 100 dolarlık bir aleti 200 dolara satmaya çalışan, sizi dinliyor gibi görünürken aslında sadece cüzdanınıza odaklanan ve söylediklerinizi sallamayan müzik market.
  • eski hurda vic gitarimin pot ve switchini degistirmek icin 45 ytl alan,hayretlerden hayretlere surukleyen yer.oradan gecilecekse 1500 metre oteden gecilir.hemen yanindaki senfoni muzik iyidir,girilir.
  • izmir'in en kazıkçı müzik marketi.
    insanın gözünün içine baka baka yalan söyleyen personeli ve binbir çakallık düşünen sahibiyle bir bütündür. kendinizi dışarı atana kadar zor uğraşırsınız.
  • çankayada bulunan bir müzik market. murat denilen insan genellikle giydiği beyaz gömleği , yumuşak ses tonu ve masa başına oturuşuyla buranın yakıcı bünyesidir.
    kendisinin çok ünlü bir sözü vardır. söylediği bu söz sonucu bizi yerlere yatırmayı başarmıştır.
    -bu gitar 2. el ama hiç kullanılmamış.
    kendisi genellikle tanıdığı kişilerin isimlerinin sonuna -cim ekini ekleyip konuşur.
  • 870 liralık gitarı 1050 liraya satmaya çalışıp buna inandıran, bas gitarımızı satıp üstüne para ekleyip almak istediğimiz akustik bas için bankamatiğe gidip de 10 dakika sonra döndüğümüzde -ki bir cumartesi gününde saat 19:25- kepenkleri kapayıp bas gitarımızı gasp eden, profesyonellikte sınır tanımayan bir müzik marketidir izmir ilinde. kalpten söylüyorum, umarım yakın zamanda batarlar.
  • raven'ın babası, bildiğin gerçek anlamda şeytan. raven'ın hayatını karartır durur kendisi. n.i.b'deki lucifer neyse aksidir yani.
  • bir dc villaini.
  • squier gitarı israrla fender diye kakmaya çalışan müzik market. uzak durun, mümkünse hiçbirşey almayın hatta aradığınız şey sadece oradaysa bile almayın.
hesabın var mı? giriş yap