şükela:  tümü | bugün
 • komedi turkiye yarismasinin birincisi oldu az once. kesinlikle cok yetenekli bir oyuncu adayi ve de cok sempatik. basarilarinin devami dilegiyle, yolu acik olsun.

  kazandigi andan itibaren galiba bi 3-4 dakika kadar kesintisiz agladi :) sevinciyle oradaki herkesin gozlerini doldurdu. bir seylere nasil inandigi, tutkuyla cabaladigi o kadar belliydi ki. haluk bilginer bile bir ara gozluklerini cikarmis gozlerini siliyordu.

  son olarak da basima bir is gelmeyecekse komedi turkiye izledim, evet.
 • çok yetenekli. takipteyiz.
 • bu sezon güldür güldür show'da yer almış yetenekli oyuncu.

  bu tarz programlarda ekibe sonradan katılan oyuncuyu bir yadırgar seyirci, zamanla alışır ama hanımefendinin çok güzel bir elektriği var, hemen kabul ettirdi kendini yadırganmadan. başarılarının devamını dilerim.

  buralar yakında bol bol entry olacak.
 • ilk bölümden bebek taklidi ile yarmıştır. oyuncuların doğaçlamaya girerek birbirleri ile muhabbetine de çabuk adapte olmuştur. bunlar kolay işler olmasa gerek. kendisi aşırı sempatik bir kadın. bir kaç sene içinde daha iyi yerlere geleceğine eminim. * * *
 • güldür güldür ekibine dâhil olmuş, maaşallah oldukça ve yeterince yetenekli oyuncu. ekibe bi süredir sonradan dâhil olanlar pek bi varlık gösteremezken (çook sevdiğim mahir ipek bile. zira orası ayrı bir mecra, yeteneksizlik falan değil neden, o kişiye yazılan diyaloglar çok önemli. ipek, dizilerde gayet başarılı) bu sevimli oyuncu programa renk katacağa benziyor.

  ali sunal'ın burcu (aylin kontente) ile skeci durdurarak yaptığı sohbetler nasıl bazen skeçten de komik ve zevkli oluyorsa tuğçe karabayır ile yapacağı konuşmalar da benzer etkide olacak gibi duruyor (tabii asla bi burcu sempatikliği seviyesine çıkılamaz).

  ondan hemen önce erkek bir oyuncunun da kadroya girdiğini öğrendik ve aynı sahneyi paylaştılar. yine tabii yazılan karakterin de etkisi vardı ama o oyuncu sahnede yok gibi bir şeydi. lakin tuğçe karabayır sahneyi resmen tek başına doldurdu ve oyun tarzı ve özgün canlandırma-hayat verme yeteneğiyle sahneye sıradan sönük bir şekilde girmesi olası bir karakterle öyle bir girdi ki adeta damga vurdu kaşe vurdu her yere ve kaşesinin ne kadar yükseklere çıkabileceği hakkında da tüyolar vermiş oldu. yolu açık olsun.
 • erzurum ağzını icra etmediğini bu yönde bir şeyler yazılmayışından anladığım oyuncu.
  bu kadın öyle bir erzurum ağzı yapıyor ki erzurumlu biri gördü iseniz bu kadının oralı olduğundan asla şüphe duymazsınız. bu arada nerelidir bilmem.

  edit: evet erzurumlu imiş. olsun hala neresinden olduğunu bilmiyoruz.
 • güldür güldür'e muhteşem bir çocuk taklidi ile giriş yapmış aşırı yetenekli oyuncu. bu zamana kadar hakkında neden bu kadarcık entry girildi anlamak gerçekten çok zor.
 • güldür güldür ekibine şükran karakteriyle gayet tatlı bir giriş yapmış olan, 159.bölümde kadınlar ne ister skecinde ve 161.bölümde meslek liseliler skecinde epey güldüren, geleceği parlak oyuncu. başarılar dilerim.

  edit: güldür güldür'ün 163. bölümündeki 90'lar çocuğu skecinde müthişti, skeci en çok bilal ile şükran karakterleri sırtladı denebilir.

  edit 2: 164. bölümdeki yakın arkadaş skecinde müthiş tatlı bir oyunculuk sergileyen, her hafta programdaki başarı grafiği artan güzel gülüşlü sempatik oyuncu.
 • son güldür güldürdeki (163.bölüm imiş) karakteri ile yarmış oyuncu.