• bu çok farklı birşey yahu. lafa başlamadan önce şunu söyleyeyim amına koyım bunun neden ekşi sözlükte başlığını açarsınız ki cidden çözemedim...

bu dayılara gelince şimdi bunu kabul edelim ortada profesyonel yardım almalık bi durum var. homofobik falan değilim, ''eşcinsellik hastalıktır'' geyiğinden bahsetmiyorum ona da katılmıyorum zaten insanın tercihidir ne yaparsa yapar eyvallah da, burda yok altıncı sex attık duşa girdik yok orda tırcı kola doldurur sonraki fotoda bakmışsın köklemiş bi bakarsın arada giyinik görün falan diye cafe'de otururken çektiği resmi koymuş gerçekten normal insan işi değil abi. harbi çok sakat insanlar var bu memlekette

param olsa 5 dk durmam kanada'ya falan basarım aq. aldık çeyreği beklemedeyiz.
  • marjinallik seviyesi üst düzey bir kullanıcıya ait hesap, tırcı kamyoncu trans birey fark etmiyor, eve sürekli birilerini atıp önce sofra kuruyor sonra sevişiyor bunu da fotoroman gibi paylaşıyor.

bizim millet de pahalı eskorta gidip ilaçlı ilaçlı sevişince kendini marjinal sanıyor amk, hayat çok garip ben hayatı sorgulamaya gidiyorum, allaha emanet olun.
  • götün durumunu merak ettiren hesaptır. teknik olarak o kadar yarağı yemiş bir göt istemsiz osuruklar atıp, minik kaka parçaları kaçırıyordur.
  • herkes tarafından iğrenç bulunan ama ne hikmetse didik didik edilen hesap. hadi bir iki meraktan baktınız tamam da bütün karakterleri bütün pozisyonları ezberleyen adamlar var.

başlığı açılmasını gereksiz buldum açıkcası.

ayrıca hesap insanı homofobik yapmaz. ancak gizli eşcinselleri ortaya çıkarabilir.

--- spoiler ---
    -akılalmaz bir hesap, bu ne iğrençlik amk
    (5 dk sonra)
    -hmmm bir foto daha varmış.
    --- spoiler ---
  • paylaşılan hesap eşcinsel. diyecek hiçbir lafım yok. tercih meselesi. lakin paylaştığı fotoğraflarda bulunan şahısların %99'u ördek siker. net.

şimdi daha iyi anlıyorum neden turistlere tecavüz edip öldürüyorlar, neden ördekler, horozlar, eşekler sikiliyor bu ülkede şimdi şimdi daha iyi anlıyorum. ulan adamın lakabı ayı değil adam hakikaten ayı. hay sikeyim yapacağınız işi diyeceğim dilim varmıyor amına kodumun ipneleri.
hesabın var mı? giriş yap