• guzel dpi'li bol renkli bir bitmap'i arka planda gosterecegim diye kasan pc'yi super yava$latan olay.

onunde pencereler varken cpu wallpaper cizmeyi biraksa da memory'den guzel bir yer i$gal eder.. 1600x1200 cozunurlukte 24 bit resim kabaca 4.5 megabyte goturur. yine de bir zevktir, ram'i bol olana neden kullaniyorsun ibi$ demek terbiyesizlik olarak anilir.

bir de wallpaper'a gore karakter tahili yapilir, arka planinda giger ar$ivi tutan geek de bmw resmi koyan halk adami da kendini bu kanalla ele verir.
  • (bkz: duvarkagidi)
  • trend setter magazine ; design report, globalwrap kö$elerinin hayranı olduğum, gün geçtikçe bulmakta zorlandığım dergi türü
  • sony j5 ile artık cep telefonlarına da bulaşmış durumda.
  • windows xp ile gelenlerin her biri ayrı güzel, severek kullanıyorum 4 megabyte'ı neşeyle takdim ediyorum.
  • tasarim olayinin babasi olan dergi. ismi akan sulari durdurur..
  • (bkz: hebus com)
  • tasarım mimari moda gezi ve yemek gibi konularda etrafımızda olan biten kayda değer herşeyi derleyen aylık dergidir. daha çok insan ve tasarım arasındaki ilişkiyi inceler.
  • ingilterede basilan wallpaper ocak 1998 de yayin hayatina baslamistir, genelde design'a yogunlasan dergi ayrica son iki yildir farkli sehirleri turistik olarak ele almistir 2001 mart sayisinda istanbul'u tanitmistir. son birkac sayisinda farkli ulkeleri design anlaminda incelemektedir.
  • farklı ilgi alanlarını aynı dergi içinde toplayan bir dergi olmalı felsefesiyle eski bir savaş muhabiri tarafından kurulan lifestyle dergisidr.
hesabın var mı? giriş yap