• çocuk yaşımda bana şeref yoksunu erkek kavramını öğreten erkan karakteridir. o zamandan bu zamana içimde kaçınılmaz olarak uzayan erkek güvensizliği yolunun ilk toprağını atan kişidir kendisi. devamı da kolayca gelmiştir zaten etraftaki diğer hemcinsleri yüzünden.
  • (bkz: kürşat) ismi
  • memolinin tuvaletten pantolonunun düğmesini kapatmadan çıkması. zeynebi görünce odada arkasını dönüp donu falan toplaması.
  • kürşatın sürekli göt olması.
  • eh be köylü kızı x2
  • kürşatla gülsümün beraber gelip mürekkep kadirin tarihi eser pazarlığı yaptığı mekanı basması ve dımına koyması
  • jöle
  • çocukluğumun en komik, en sempatik ve en heyecanlı dizisidir. perşembe akşamları saat 9-10 civarı başlardı ve diziyi, gözümü kırpmadan izlerdim. benim için bu diziden sonra bir daha hiçbir polisiye dizisi yılan hikayesi'nin yerini tutamamıştır. rambo berk'in ev terlikleriyle memoli'nin kapısını çalması ve memoli'nin de onu binbir sabırla geri yollamaya çalışması hala aklımdadır. bi de cem'in saf ve romantik tavırları diziye ayrı bir hava katmıştır. kürşad ve gülsüm ikilisi de pokemondaki roket takımı gibi sürekli ortaya çıkmış ve bir takım kötü işler çevirmişlerdir. tabi bu durumda da hep memoli'nin başı ağrımıştır. üstelik çocukken çoğumuz flütle yılan hikayesini çalmışızdır. sanırım bunu da inkar edemeyiz.
  • sabahlara kadar monopoly geceleri.
  • "yılan hikayesini izledim, çok güzel yılanların hayatını anlatan bir belgesel oluşumu."

imza: funda özkalyonoğlu
hesabın var mı? giriş yap