935 entry daha
  • valla ben fazlasıyla bu dediklerinizi yapamıyorum. 10000 liraya para muamelesi yapıp bununla bir şey yapılabileceğini iddia etmenin, asgari ücretle yaşayabiliyorum demekten hiçbir farkı yoktur.

şükürcü zihniyetin birilerini, diğerlerinden biraz fazlasıyla kandırmasından başka bir şey değildir.

kanmayın.
  • önümüzdeki 20 gün içinde de maaş yatmazsa -ki yatmayacak gibi- bir sonraki ay 3 ayın toplu parasını alabilirsek -ki alamayacağız gibi- elime geçecek olan maaştır kendisi. yazık.
  • yetmiyor amk yetmiyor.
  • 1 sene önce okusam bu başlığı derdim ki ananın amı 10.000 tl para alsam ağzını açanı siksinler. bugün yemek kartım dahil bu parayı alıyorum ve diyorum ki bu paraya yaşamak survivor hayatı yaşamakla eş değer. bu durumu anlatacak bir atasözü var arkadaşlar (bkz: allah dağına göre kar verir)
  • ben atm’den hep 50 lira cektigim icin beni ilgilendirmeyen eylem.
  • herkes 10k maaş alıyor yetinemiyor ulan amk aç gözlüleri gönül ister herkes rahat yaşam sürsün ama iki bin lira asgari ücret alanın oldugu yerde biraz şükredin.
    bana kalsa iki bin lira alsam ne evlenir, ne cocuk yaparım ama bu insanlar bunu yapıyorsa belki bazı ekstralarınızdan kısmalısınız.
  • bizim eve sabahları 8k, öğle ikindi araları 13k, akşamları da 25k girdiği halde geçinemiyoruz. siz nasıl geçiniyorsunuz?

21 cm.

edit: olum favorileyip durmayın, güldük geçtik hade. sonra bunu niye favladım lan ben diye avel avel bakarsınız.
  • bana lükslerimi verin ihtiyaçlarım olmadan da yaşarım demişler ..

hatunun iç çamaşırına. ve özellikle çoraplarına harcadığım para asgari ücret seviyesinde.

10.000 tl maaşla yaşanır elbet ama nasıl yaşadığınıza bağlı.

benim tavsiyem penti vs. giyen güzel bir hanım kızımız ile alakadar olmanız.

edit :

özet : çıplak kadınla yatmak istemiyorum. maliyetine de katlanıyorum.

penti %100 naylon cuban heel üretirse maliyet düşecek.
  • bunun altında maaş alan yokmuş hatta alana erkek demiyorlarmış. yazılanlara bak! hepisi birden hem de!
    "ona erkek demeyelim de... pipili diyelim"
  • ne kadar alırsanız alın ayağınızı yorganınıza göre uzatmaz iseniz hiçbir para miktarı yoktur ki size yetsin. en önemlisi; maaşla çalışıp zengin olunmaz.
332 entry daha
hesabın var mı? giriş yap