• uzun zamandır böyle bir şey olmamıştı. hayırlı bir şey olamdığı kesin. deniz için tehlikeli. bunca yıldız deniz kıyısındayız. böyle şeyler güzel sonuç doğurmuyor.
  • aynı zamanda beşiktaş - kadıköy vapur seferlerini iptal ettiren sis.
  • başlıkta hakkında bu kadar az girdi girilmesine şaşırdığım, aklıma kötü senaryolar getiren beni korkutan bulutumsu
  • akşam saatlerinde marmaray sirkeci istasyonu’nda izdiham yaratmıştır. bu vesileyle ben de ilk defa binmiş oldum ve boğaz’ı su altından geçtim.

güvenliğin grup grup aşağı inmesine izin verdiği o kalabalıktan canlı yayın yapanlar, selfie çekenler vardı.
  • etkisini genişletip "marmara denizi'ne çöken sis" olarak kendini güncellemiştir. gün boyu neredeyse tüm ido seferlerinin iptaline sebep olmuştur.

umarım yarına dağılmış olur ve karıma kavuşurum.
  • atakoy civarında yogun hissedilen sis. uçaklar iniş ve kalkış yapamıyor
  • su manzaraya sebebiyet vermistir.
  • sadece istanbul boğazına değil, denize kıyısı olan tüm ilçelerine çöken sistir. muazzam bir görüntü var. ancak deniz üzerinde demirli bulunan yük gemileri için oldukça tehlikeli bir durumdur.
  • başıma gelen onca olumsuzluk o vapurdan diğerine motora derken metrobüs kullanmak zorunda kaldığım lanet gün olayın sebebini merak edenler için kısa bir bilgi vereyim en büyük sebebi bugünlerde olan ani hava değişimi üstelik bu durumun oluşmasında boğazın etkisi büyük sonuç olarak yoğun bir deniz sisiyle karşı karşıya kaldık (bkz: sis lobisi)
  • 3 saatte beşiktaştan kadıköye geçmemize neden olmuştur. marmarayla gitme konusunda inat ettik de gittik. resmen istanbul’un yarısı marmaraydaydı.
hesabın var mı? giriş yap