• eğlenmekten altıma kaçırdığım atraksiyon. neyse ki bu tür durumlar için aldığım yedek donum yanımdaydı.
    *
  • limon'un bozuk oldugu bir gune denk geldigi icin katilmici sayisinin fazla olmadi zirve. bir mor gelmis bir de deve diyorlar ama.
  • uzun zamandır gittiğim ilk zirveydi organizatörlere 10 puan veriyorum. en yakın zamanda yenisinin yapılması dileğiyle.*
  • cok eglendigim bir zirve oldu. hatta organizatörlere +rep filan diyorum. cok pis ictim, saolsun arkadaslar da cok kafaydi. deli gibi dans ettim, eglenemeyen ibnelere nispet olsun diye. muzik cok boktandi ama, dj vardi igrenc. ama cok eglendigim icin ses cikarmiyorum. neyse ben gaza geldigim vakit bardagin tekini kirmisim, cok icmistim ya.
    bir de bir ara calisanlardan birinden bira istedim yüzüme mal mal bakti, acaip sinirlendim böyle. tam düsünmeye basladim bu olayi nasil yazarim sözlüge diye, neyse elinde biram cikiverdi adam, gözüme girdi affettim.
    mekan da iyiydi yani üst kat alt kat oldugu icin gruplasmalar oldu ama neyse, ben eglendigim icin o bölümünü de eglenemeyen ibneler yazsin.

simdi an be an yazmak da istiyorum aslinda olaylari, öyle eglendim öyle eglendim; herkesin benim yasadiklarimi birebir hissetmesi baglaminda yani yazmaya basliyorum:

simdi öncelikle verengül'e benimle birlikte zirveye geldigi icin sonsuz tesekkür ediyorum. sonra kafam iyiyken, bizircan, sibopcu, tutkalli, matkap ve tutucugül'le cevirdigimiz muhabbet bambaskaydi. ayrica kirdigim bardagi görüp sesini cikarmayan hatta kahkahalara boguldugumuz ibnemsi bana bambaska bir gece yasatti. tuvalette götürülen hatun hakkinda konusursam sözlük yer yerinden oynar ama susacagim(ps: mesaj atmayin cvp vermeyecegim)

delice dans ettim, kirdim, döktüm, ictim, sictim. organizatörler basta olmak üzere herkese tesekkür ederim. of basim da catliyor, bu zirvede de eglenemeyen ibneler varsa onlari da allaha havale ediyorum. nikini entry icinde kullandigim arkadaslarin da sukelalarini eksik etmemelerini diliyor, ben yatmaya gidiyorum. öpücükler
hesabın var mı? giriş yap