328 entry daha
  • '' 20 tl bir paket sigara , 1 bardak kahve parası. bir seferlik de içmeyiverin. hayırlı bir işe vesile olsun paranız..''

milyonlarca kişinin açlık sınırının altında yaşadığı bir ülkede, üstelik yarınının belli olmadıgı pandemi sürecinde, hâlâ bir futbol kulübü için böyle düşünen insanlar olduğu sürece, bu ülkeden bir bok olmaz.

size ne yahu caner' in, gökhan' ın maaşından ? salak mısınız siz ! bu adamlar yolda sizi görseler sümük atmazlar. yardıma muhtaç olan sensin, sen. he rahatım diyorsan git 20 tl bir çocuğun cebine koy, salam al sokakta kediye, köpeğe ver. sanane burak'tan ? ne hakları var kişişel hesaplarında milyonları olan insanların senden para istemeye ?

tanım : başkasının yerine utandıran kampanya.
  • birkaç gün sonra doğum günüm.
    delicesine beşiktaşlı olan abim bağışını benim adıma yapmış. normalde hiç etkilenmem bu tarz şeylerden ama bu sefer duygusal bir top olduğumu kanıtladım, feda dönemi geldi aklıma.

çok yaşa beşiktaş'ım.
  • bir fenerbahceli olarak benim de desteklediğim kampanya.

bu ülkede sadece bir takımın taraftarı güce tapmaktadır. mecliste fetönün siyasi ayağının araştırılması önergesine red oyu veren akp'li ve mhp'li milletvekilleri misali; türk futbolunun son 50 senesinin araştırılmasına asla yanasmayacak tek taraftar grubunun bunu anlamasını beklemek buyuk saflık olurdu.
  • açlık sınırının altında yaşayan milyonlarca insanın olduğu bir ülkede, futbol takımlarının kendileri için bağış kampanyası düzenlemesi öyle büyük bir ahlaksızlık ki anlatamam.
    virüs yüzünden işinden atılıp evine ekmek götüremeyen, 10 yaşında sokakta çöp toplamak zorunda kalan ufacık çocuklara yapılmalıdır bu bağış. madem ki bir sigara içmeyip, bilmem ne tüketmeyip kolaylıkla verilebilecek paralar bunlar, o halde kime yardım etmeniz gerekiyor çok açık.
    duygu sömürü falan değil yazdıklarım, yazıklar olsun sadece.
    düpedüz insanlığınızı unutmuşsunuz siz.
  • istanbul ahbap haydi çocuklar
  • yabancı sınırı değişiyor , tabatalara para lazım gençler 1 msj için 3-5 saat memiktaş için çalışın ne olacak .

duygu sömürünüzün amk hele şu pandemi döneminde bile sürünen halktan medet umuyorsunuz , allah belanızı versin.

not : takım farketmez bunun yapan hepsinin amk
  • ne oldu güntekin'in bir lafından bahsediliyordu burada bir kaç sene öncesine kadar. eser kalmadı şimdi bakıyorum, eski günlere dönüldü. feda versiyon 2.

beşiktaş'lılar bu kampanyaya katılıyor anlıyorum, fenerbahçe'liler gelmiş burada galatasaray'a laf atarak kampanyaya destek olacaklarını belirtmişler.

oğlum nasıl üst üste koyduysak rakibinizin bağış kampanyasına katılıyorsunuz amına koyayım ne yaptığınızın farkında mısınız cidden? pardon rakibiniz dedim, kankanız demek lazımdı.

siz yarak gibi yönetilen takımlarınıza bok sürdürmeyip boku fetöye federasyona mhk'ye attıkça daha çok galatasaray şampiyonluğu görürsünüz kardeşlerim. rastgele.
  • bir beşiktaş'lı olarak kuruş vermeyeceğim kampanya.
    8 sene evvel ikinci başkanı olduğu yönetim "feda" demişti. 8 sene sonra başkanlık yaptığı yönetim "bırakmam" diyor. adamlar paraları cebe indirip arazi oluyor. bir allahın kulu hesap sormuyor. sonra haydi taraftar pamuk eller cebe. ne güzel dünya...
  • mesaj at tinerin evine gelsin
  • beşiktaşlılık, cimbomluluk, fenerlilik budur mu? beşiktaşlı ruhu böyle midir?
    değildir kardeşim. vallahi billahi bu değildir.

vatan, millet, sakarya edebiyatı ile feda kampanyaları nedir ya? oldu olacak vermeyenleri de fenerli gsli falan ilan edin iyice gaza gelelim. acun'la kampanya yap inan daha samimi.
    artık bu adamların musluklarını keselim. bi kere de kötüler kaybetsin arkadaşlar. bir kere hesap verilsin.

gsliyim. bu sözlerin aynılarını kendi takımım için de kullanırım.
38 entry daha
hesabın var mı? giriş yap