şükela:  tümü | bugün
372 entry daha
 • '' 20 tl bir paket sigara , 1 bardak kahve parası. bir seferlik de içmeyiverin. hayırlı bir işe vesile olsun paranız..''

  milyonlarca kişinin açlık sınırının altında yaşadığı bir ülkede, üstelik yarınının belli olmadıgı pandemi sürecinde, hâlâ bir futbol kulübü için böyle düşünen insanlar olduğu sürece, bu ülkeden bir bok olmaz.

  size ne yahu caner' in, gökhan' ın maaşından ? salak mısınız siz ! bu adamlar yolda sizi görseler sümük atmazlar. yardıma muhtaç olan sensin, sen. he rahatım diyorsan git 20 tl bir çocuğun cebine koy, salam al sokakta kediye, köpeğe ver. sanane burak'tan ? ne hakları var kişişel hesaplarında milyonları olan insanların senden para istemeye ?

  tanım : başkasının yerine utandıran kampanya.
 • birkaç gün sonra doğum günüm.
  delicesine beşiktaşlı olan abim bağışını benim adıma yapmış. normalde hiç etkilenmem bu tarz şeylerden ama bu sefer duygusal bir top olduğumu kanıtladım, feda dönemi geldi aklıma.

  çok yaşa beşiktaş'ım.
 • bir fenerbahceli olarak benim de desteklediğim kampanya.

  bu ülkede sadece bir takımın taraftarı güce tapmaktadır. mecliste fetönün siyasi ayağının araştırılması önergesine red oyu veren akp'li ve mhp'li milletvekilleri misali; türk futbolunun son 50 senesinin araştırılmasına asla yanasmayacak tek taraftar grubunun bunu anlamasını beklemek buyuk saflık olurdu.
 • duygu sömürüsüdür. reklamı da aynı şekilde. feda feda diye yıllardır bjklileri yoluyorlar. neyse bjkliler düşünsün.

  aynı taktikle taraftarını yolan fb de vardı. neyse.
 • bırakın batsın alayı bu 3-4 kulüple beraber. eğer batmazlarsa sidik yarışı yüzünden her sene 30+ katırlara tonla para döşemeye devam edecekler. altyapıda binlerce genç telef oluyor bu asalak yönetimler yüzünden. 6-7 milyon nüfuslu norveç’ten senede 20 tane premier lig oyuncusu çıkar biz de mal gibi bakarız 90 milyon nüfuslu ülkede topa vuracak adam yok mu diye.

  tanım: taraftarı sövüşlemeye yönelik tanıtım kampanyası.
 • açlık sınırının altında yaşayan milyonlarca insanın olduğu bir ülkede, futbol takımlarının kendileri için bağış kampanyası düzenlemesi öyle büyük bir ahlaksızlık ki anlatamam.
  virüs yüzünden işinden atılıp evine ekmek götüremeyen, 10 yaşında sokakta çöp toplamak zorunda kalan ufacık çocuklara yapılmalıdır bu bağış. madem ki bir sigara içmeyip, bilmem ne tüketmeyip kolaylıkla verilebilecek paralar bunlar, o halde kime yardım etmeniz gerekiyor çok açık.
  duygu sömürü falan değil yazdıklarım, yazıklar olsun sadece.
  düpedüz insanlığınızı unutmuşsunuz siz.
 • istanbul ahbap haydi çocuklar
 • yabancı sınırı değişiyor , tabatalara para lazım gençler 1 msj için 3-5 saat memiktaş için çalışın ne olacak .

  duygu sömürünüzün amk hele şu pandemi döneminde bile sürünen halktan medet umuyorsunuz , allah belanızı versin.

  not : takım farketmez bunun yapan hepsinin amk
 • para toplayan ahlaksızdır. para yollayan varlıklıysa ahlaksız, yoksulsa akılsızdır.

  galatasaraylıyım, fatih terim barzosunun milyonlarca tl maaş aldığı bir kuruma yemek artığımı bile vermem.

  maddi koşulları iyi olmayan bir kişinin (rakamla 1) daha rahat bir yaşam süreceğini bileyim, galatasarayı hemen bırakırım. bunun aksini düşünen de hangi takımlı olursa olsun ahlaksızdır bence.
 • ne oldu güntekin'in bir lafından bahsediliyordu burada bir kaç sene öncesine kadar. eser kalmadı şimdi bakıyorum, eski günlere dönüldü. feda versiyon 2.

  beşiktaş'lılar bu kampanyaya katılıyor anlıyorum, fenerbahçe'liler gelmiş burada galatasaray'a laf atarak kampanyaya destek olacaklarını belirtmişler.

  oğlum nasıl üst üste koyduysak rakibinizin bağış kampanyasına katılıyorsunuz amına koyayım ne yaptığınızın farkında mısınız cidden? pardon rakibiniz dedim, kankanız demek lazımdı.

  siz yarak gibi yönetilen takımlarınıza bok sürdürmeyip boku fetöye federasyona mhk'ye attıkça daha çok galatasaray şampiyonluğu görürsünüz kardeşlerim. rastgele.
44 entry daha