18308 entry daha
  • bugün ilk 11 başlarsa madrid kariyeri için hayati bi maça çıkacak. sociedad gibi sert bi deplasmanda ezilmeyip yeteneklerini sergileyebilirse madrid kariyerine devam etme şansı yükselir. ama maçta siner ve etkisiz kalırsa seneye kiralık olarak yoluna devam etmek zorunda kalır.

edit: golü attı, maçın adamı seçildi. helal olsun kardeşime, yolu açık olsun.
  • football manager'da gs'ye kiraladigim ve 2 sene baya etinden sutunden faydalandigim genc yetenek. sonra tutamadim elimde ama olsun buradan erden timur'a duyurulur..
  • real madrid şampiyonluğu neredeyse garantilediği için kalan maçlarda süre bulup euro 2024'de de bol bol boy gösterip formayı garantileme şansını yakalayacak top tepici. özellikle euro 2024'e kadar real madrid maçlarında son 20-30 dk arada ilk 11 falan derken yazın şov yapabilir.
  • yazın realin transfer operasyonuna bağlı geleceği ne yazıkki çok oynasa iyi performans gösterse dahi yazın ki transferler ve bir sene içinde yapılacak ön anlaşmalar sebebiyle ardaya uygun pozisyonlarda için ciddi bir kalabalık oluşturacak ya 8 numaraya verilecek yada zor olsada firmanı benzeri bir 9-10 karışımı bir oyuncu olacak
    çünkü şu andan itibaren bile 2 kesin transfer var biri endrick diğeri mbqappe
    bu iki transfer takımda baya bir değişikliğe sebeb olacak; muhtemelen vini ters kanat'a geçecek kylian vini nin yerine endrick ve rodrigo ise sağda ve ön tarafda dönüşümlü oynayacaklar 10 numara yada bir 8 numara zaten dolu bellingham sebebiyle diğer 8 de doğal olarak daha güçlü tutucu bir oyuncu olacak ya choumeni yada camavinga veya valverde olacak
    ne yazıkki vini kylian ve endrick i kenarda oturtmak çok mümkün değil yani ilk 11 de yerleri garanti gibi belignham öyle yanındaki oyuncu öyle bir sağ kanat açık eğer rodrigo satılırsa arda için şanş doğar
    asıl sorun ise; neredeyse kesin gözüyle bakılan 2025 tranfer döneminde xabi nin teknik direktör olması ve yanında witz getirmsi ki dedikodular ön protokolün imzalandığı yönünde; witz almanya'nın yeni ballack olacak gözüken o hatta ondan daha iyi
    ki buda iyice arda için ideal olan pozisyonları kapatıyor, satılık listesine konulabilir tıpkı odegaard gibi bu kötü bir şey değil bence bakın odegaard a takımın beyni oldu her yıl yarışmacı sürekli gelişiyor belki 2 sene sonra real madrid'e gelecek kim bilir
    bence real madrid altı chelsea munich gibi klüplere gitmek daha iyi olabilir oradan yine turlar gelirsin madrid öyle bir finansal yapıya ve kulübe döndükü şu an her anlamda dünyanın ne sağlam en güçlü en planlı klübü oldu
  • futbolcular kuluplerinde performans gosterir ve milli takima cagrilirlar ama bu eleman muhtemelen yazin millî takimda iyi performans gösterecegi icin kulubunde forma bulmaya baslayacak.
  • arda'nın oynamadığı her sefer odegaard oldu çocuk diyor millet de bu topraklardan odegaard olabilecek mentalitede bir kişi çıkar mi bilmiyorum. hele ki oynayamayacağını bile iddiaya göre babasının 15 milyon euro imza parası aldığı real'e giden biri için fazla iddialı laflar bunlar.

odegaard arda'dan daha küçükken reala gitti oynamadı kiraya gitti tekrar döndü real'e yine oynayamadı ispanya'da başka takıma kiralandı tekrar döndü r.madrid'e yine oynayamadı daha sonra arsenal'e kiralık gitti sonra arsenal satın aldı vs vs aradan çokça zaman geçti odegaard ancak şimdiki odegaard olabildi. simdi bizim oyuncuları düşünüyorum bu kadar git geli kaldıramıyorlar çoğunlukla. hele gurbete giden türk futbolcular orda tutunamadigi zaman üç büyüğe geri dönüyorlar. arda istese bugün oynamayacağı baş altı takım yok ingiltere hariç. almanya, ispanya'da çok rahat oynar. ama bu seviyeye çıkan bir arda atıyorum sevilla atıyorum dortmund gibi bir takıma gitmeyi ister mi? kendini kaf dağında sanan insanlar bu seviye düşüşünü kendilerine yediremiyorlar. neyse umarım arda kendi için dogru olanı yapar.
  • başlıkta 10 entry olduğunu görünce elim ayağıma dolandı şerefsizim.
    ardam oyuna girdi, hatta gol attı da göremedim diye şuracıkta yığılıp kalacaktım az daha.
    neyse ki akşam 10'daymış maç.

esasında ancelotti'nin 30 puan bile fark atsa sert rakiplere karşı süre vereceğini pek sanmıyorum ama bekleyelim bakalım.

sonraki cadiz, granada ve alaves maçlarında ise epey süre alacağını düşünüyor ve ümit ediyorum.

edit: ann skm ilk 11
  • deco istanbul'a gelmişti, barca'da forma bulurdu diyenler bir şeyi ıskalıyor. barcelona'nın teklifi arda'nın 1 yıl daha fenerbahçe'de kiralık oynaması şeklindeydi, sizin dediğinizi yapsa ispanya'ya ayak bile basamayabilirdi arda.

ne yaptıysa kendisi için yaptı, iyi de yaptı. güveniyoruz sana.
  • kendisinden bu akşam bir gol katkısı beklediğim büyük yetenek.

not: bjk
  • bugün arda show başlıyor taraftarlar coşacak..
616 entry daha
hesabın var mı? giriş yap