• şöyle rıdvan dilmenvari bir özlü sözü de eklemek isterim,

"ben 2 çeşit vokalist tanırım güntekin. mike patton ve diğerleri."
  • "allaam noolur bootleg'e çekilmiş olsun!!!" george washington, 2009
  • konser sonrasi backstage'e gittigim bütün grup üyeleri ile tek tek tanistim ve beyaz turne tshirt'ümde hepsinin imzalarini topladim.

sonrasinda mike patton ile konusurken bana istanbul müzik'ten aldigi baglamayi göstermek heyecani ile karavanina gectigiz ve ondan sonra hic durmadan patton ile 30 dakika sohbet ettigim konserdir.**

beni iceri sokan arkadasin benim bu gevezeligim yüzünden mike ile 30 dakika gecirebilmis ve beni gecenin adami ilan etmistir.

ps: yasemin mori'de oradaydi ve tahmin edin.. benim bu olayimdan sonra ona sira gelmedi..
  • "bu konser kötüydü be abi" diyen insanların (daha görmedim ama bekliyorum) hiçbir konudaki yorumunu, fikrini okumayacağım, dinlemeyeceğim konserdir. benim gibi "faith no more iyi bir gruptur kanka" demekle yetinen, grupla ilgili olarak fanatiklik hissiyatı olmayan, tonlarca grubun elemanıyla ense tokat göt parmak takılmış birine bile konserden sonra "ulan ne yaparım da şu adamlara dokunabilirim" dedirttiler ya, başka birşey demem.

dokundum mu? dokundum anasını satayım, mike patton ile kısa da olsa bi gg allin ve sparks muhabbeti yapmışım, şahidim spacetimereality.
  • hepimize gerek yerli gerek yabancı bir ton grup tarafından örnek alınan / taklit edilen muazzam bir grubu izleme şansı sunan konser olmuştur. çok yorulduk ama değdi.
  • konser çıkışında janset'i görünce yaşadığım hafif şok sonrasında yanındaki bayan arkadaşları da öpüşmeye başlayınca bi şok daha yaşadım. sonrasında bir hamle de janset'ten bekledim ama gelmedi. üzüldüm. ama çok değil. azıcık.
  • from out of nowhere ile başlayan, fakat cuckoo for caca ile sona ermeyen, jon hudson, billy gould ve esas oğlan mike patton'la çektirilen resimlerle taçlandığı tahmin edilen bir hayal mahsulü. gerçekleştiğini sanmıyorum.
  • kalitesi kötü olsa da o anı tekrar yaşamak isteyenler için ufak bir video (çeken arkadaşa teşekkürler),

http://www.youtube.com/watch?v=rrbvbc-ouei
    http://www.youtube.com/watch?v=6eo0rhadne4
  • yetmeyen konserdir. nerdeyse bir hafta oldu ama hala inanamıyorum olanlara. ikinci defa giderim, üçüncü, dördüncü, beşinci, altıncı, yedinci, sekizinci, dokuzuncu, onuncu, on birinci, on ikinci, on üçüncü, on dördüncü, on beşinci, on altıncı, on yedinci, on sekizinci, on dokuzuncu, yirminci, yirmi birinci, yirmi ikinci, yirmi üçüncü, yirmi dördüncü, yirmi beşinci, yirmi altıncı, yirmi yedinci, yirmi sekizinci, yirmi dokuzuncu, otuzuncu, otuz birinci, otuz ikinci, otuz üçüncü, otuz dördüncü, otuz beşinci, otuz altıncı, otuz yedinci, otuz sekizinci, otuz dokuzuncu, kırkıncı, kırk birinci, kırk ikinci, kırk üçüncü, kırk dördüncü, kırk beşinci, kırk altıncı, kırk yedinci, kırk sekizinci, kırk dokuzuncu, ellinci, elli birinci, elli ikinci, elli üçüncü, elli dördüncü, elli beşinci, elli altıncı, elli yedinci, elli sekizinci, elli dokuzuncu, altmışıncı, altmış birinci, altmış ikinci, altmış üçüncü, altmış dördüncü, altmış beşinci, altmış altıncı, altmış yedinci, altmış sekizinci, altmış dokuzuncu, yetmişinci, yetmiş birinci, yetmiş ikinci, yetmiş üçüncü, yetmiş dördüncü, yetmiş beşinci, yetmiş altıncı, yetmiş yedinci, yetmiş sekizinci, yetmiş dokuzuncu, sekseninci, seksen birinci, seksen ikinci, seksen üçüncü, seksen dördüncü, seksen beşinci, seksen altıncı, seksen yedinci, seksen sekizinci, seksen dokuzuncu, doksanıncı, doksan birinci, doksan ikinci, doksan üçüncü, doksan dördüncü, doksan beşinci, doksan altıncı, doksan yedinci, doksan sekizinci, doksan dokuzuncu defa da giderim. hatta yüz bile olur.
hesabın var mı? giriş yap