• bi siktir git
  • selo ya oy vermiş biri olarak imkansız diyorum. en azından yakın bir zamanda kürt siyasetçilerden c.başkanı çıkmayacaktır. gerekirse atatürk gibi sıfırdan var edip devrimler yapsa bile olamayacaktır. öncelikle ırkçılığın yok olması gerekiyor bu topraklarda.
    misal mansur yavaş bu söylem ve politikalari ile devam edip c.baskani adayı olsa benim gibi hdp ye oy veren birinin oyunu alır.
  • (bkz: turkiyeli)

peki.
  • "tüm türkiyelileri kucaklayabilecek" dan sonrasini okumadim.
  • sen istiyorsan kucaklanabilirsin ama şahsen beni kucaklamasın lütfen.
  • anadoluda yaşayan 8 halk mı dedı.

say lan derler adama..
  • edirne cezaevinde de mi cumhurbaskani seciliyor? hukumlu ve tutuklularin cogu hdp li ise neden olmasin?
  • eminim o girdiği kodesten çıkmasının imkansız olan selo bile bunu hayal edemiyordur duysa "bunlar kafayı yemiş" der
    böyle aptal aptal olamayacak hayaller kurup insanlara faşist diye saldıracağınıza önce o hdp'den pkk artıklarını teker teker siktir edip gerçekten tüm azınlıklarının temsilcisi olmaya başladığınızda böyle başlıklarını açın. öyle atatürk'e nefretle, eli kanlı teröristleri övmekle olmaz bu sayın hdp'liler.bu ülke sizin teröristinizi cb yapacak kadar kafayı yemedi.
  • kürt olduğu için değil, hdp'li olduğu için asla cumhurbaşkanı seçilemeyecek kişi.

zira hdp'li bir türk de asla cumhurbaşkanı seçilemez. kimlik siyaseti yaparsanız ancak temsil ettiğiniz kimliğin lideri olabilirsiniz, ülkenin değil.
  • anadolu'da yaşayan tüm halkların, ormanların, hayvanların katili bir siyasi şerefsizlik hareketi (bkz: hdpkk) liderine cezaevindeki karo sayımında başarılar dileriz.
hesabın var mı? giriş yap