• abi siz gün içerisinde bir şey yaşasam da bunu sözlüğe yazsam diye rezalet mi kovalıyorsunuz?

tam olmamış rezalettir.
  • bim'lerce mağazan olsa kaç yazar, eğitemediğin bir personelin böyle rezil eder işte seni. bu bazen personel olur bazen patron.
    (bkz: pınar boykot)

edit (bkz: apostrof)
  • nefret ediyorum insanların haksızken kendilerini bir şey sanmasından, haksız olduklarını onlara gösterecek yoldan bahsettiğimizde sanki hiç öyle bir şey söylememişiz gibi davranmalarından. bu kadar eminsin madem o ekmeğin sizin olmadığına çıkar göster. *

nerede ve ne kadarlık bir ürün için yaşandığından bağımsız rezalettir.
  • rezalet puanım yok. hikayeyi karşı taraftan dinlemek isterim, çünkü bu tarafta işini sanki bakkalın kendisine mal satmaya gelmiş plasiyerini tehdit ederek çözmesi gibi bir tip var.

adama bak, bimdeki kasiyeri tehdit ediyor bir daha sizden alışveriş yapmam diyerek. çok da sikindeydi kasiyerin senin bimden alacağın ekmecik.

bim ile komşuyum, hastası değilim ama müşterisiyim. fişsiz bile değişim yapıyor adamlar, kasada işlem bile yapmadan değiştiriyorlar. ulan ülkede ekmecik marka tost ekmeği satan bimden başka bir yer mi var? kimbilir nasıl bir üslup takındın adamlara da zorluk çıkardılar sana
  • aptal çalışanları yüksek oranda barındıran mağazanın rezalatidir.
  • yakında “ayhhhhh sıçamıyorum, götüşümün rezaletine bakar mısınız a dostlar” minvalinde rezaletler başlıyacak.
  • neresi rezalet değil bunun da dalga geçiyor bazı gerizekalı yazarımsılar?

eğer iddia doğruysa, adamı bildiğin 4.5 liralık dolandırıcılık ile suçlayan bir personel var. siz gün içinde sürekli köpek yerine konulmaktan bu tarz konuları rezaletten saymıyor musunuz? bu kadar mı alıştınız?
  • rezalet demek biraz fazla iddialı olabilir ama, yazara haksızlık yapıldığı kesin. bim genelde değişim vs konusunda hiç bir sıkıntı çıkarmayan bir mağaza zinciri. fiş bile sormazlar. yani bim'in bu konudaki standartını herhangi bir online alışveriş sitesi tuttursa, allah diye taparız. muhtemelen işgüzar bir çalışanın artistliğidir. bim'in eleştirilecek yanı, elemanlarını gerçekten fiziken ve ruhen epey zorluyorlar. çalışan kalitesi ve alınan verime de yansıyor muhtemelen.

edit: yazarın daha önce bim'den alışveriş yapanlara gömdüğü bir entry buldum. fikrimi değiştirdim. sen haksızsın.
    (bkz: #108626072)

edit 2: önceki entry'e edit geçmişsin ama yemezler. ilk hali şöyleydi : görsel
  • tüh hacı 4,5 lira için harcamışlar iyi niyetini, alacaksın ismini, arayıp şikayet edeceksin.

herkes düzgün bir şekilde işini yapacak sanki bana bim market zincirlerini kurtaracak ibine.
hesabın var mı? giriş yap