• alkışlanacak... alkış!!!
  • hayatımda gördüğüm en terbiyesizce hareketlerden biri. oradaki insanlara yapılan büyük bir ayıptır bu. üslup korkunç. bu ne şimdi? böyle davranış mı olur?

böyle diyorum ama sonra onu oraya getirenin oradaki insanlar olduğunu düşünüyorum. onlar da memnun değil ki alkışlamıyorlar. olan biten ne? şehir hastanesi açılışı. adam zaten bıkmış açılış açılış gezdirilmekten. rutin bir kurdele kesme angaryasını yaparken biraz moral istiyor. kimse birbirini istemiyor orada. bir salon dolusu mutsuz insan.

edit: "şaka yapmış", "abartmayın" diyenler var. ben de diyorum ki; "afrika ülkeleri de dahil hiçbir yerde, hiçbir liderin böyle davrandığını göremezsiniz."
  • ben olsam ben de şaşırırdım. alkış serisi bozuldu şimdi.
  • ama şimdi orda da alkışlanırdı fakat öncesinde ne konuşuldu bilmiyorum.
  • nasıl zoruna gitmiş ya alkışlanmaması bakışlarından belli..
  • ben de gerçekten konuşma sonrası alkış alamadı sandım. orda makası tutunca alkışlamak gerektiğini farkedememişler bence sadece. bir hengame içindeler hareket var kalabalıkta sebebi neyse onunla ilgileniyorlar. zaten kesmeden önce değil kestikten sonra alkışlanır benim bildiğim
  • yapılan net hainliktir. sevsende sevmesende hiç kimsenin reisi üzmeye hakkı yok.
  • yaşarken gömdün bizi hacı abi ölü toprağı serildi tabi:(
  • "ölü toprağı sererim üstünüze" anlamı da çıkar.
  • 20 küsür yıldır alıştığı şeyin artık yavaş yavaş azalması bünyede ters tepki yapıyor.

sürekli alkışlanması ve pohpohlanması gerekli.

işinizi düzgün yapsanıza ulan şakşakcılar. *
123 entry daha
hesabın var mı? giriş yap