• twitter'da denk geldigim, onedio'nun 31 mart secimleri ile ilgili tarafli icerigidir. aramaya inandim ancak bulamadim, sozlukte atlanmis olabilir diye buraya da birakiyorum.

twitter

--- spoiler ---

ıste gercek istanbullu!

bize verdigin cevaplardan anladigimiz kadariyla sen istanbul'u sadece bilmiyor, yasiyorsun! ıliklerine kadar istanbullusun sen. adeta sen istanbul'a, istanbul da sana ait...... 1994'te recep tayyip erdogan'in gonul belediyeciligi ile bulusan guzel istanbul'da hizmetinize bir kez daha talibiz. gonul adami binali yildirim istanbul icin geliyor. 31 martta yine gonuller kazanacak.
    --- spoiler ---
  • bu tavrından ötürü oyna kazan da benim için daha da şüpheli bir platform oldu şu an. zaten para akladıklarını düşünüyordum. belki de aklıyorlar. aonuçta vergisi bizden çıkan ama aklanan tonla para var.

küçücük bir websiteydi, bir anda parladı ve sahibinin aslında kimleri tanıdığı biraz araştırılırsa yandaş medyayla beraber bal kaymak oldukları da görülebilir.

umarım gün gelir bu ilkede yine dürüst haberciler ve akademisyenler. onlar da bu insanları bir bir açığa çıkarırlar.

sonuçta ne demişler gün olur devran döner, horoz domalır :)
hesabın var mı? giriş yap