• arkadasinizla iletisimi kesmenizi oneririm. sene 2022. giris seviye dolandiricilik. su basligi acmaya utanir insan. arkadasim demis bide utanmadan hahahahaha. direkt savciliga gidin zaten dolandirici bulunur.
  • ekşi'nin suçluyu değil de kurbanı suçlayan, asssssla herhangi bir suç mağduru olamayacak kadar zeki (!) ve uyanık olan şu yazar kitlesinden bıktım. insan sizden fikir istemiş, kuduz köpekler gibi salyanızı saça saça bana saldırın dememiş, değil mi?

ağır ceza mahkemesinde yargılanılacak birtakım suçları içeren dolandırıcılıktır. sevgili yazar kardeşim, özelden yazıyorum sana, birlikte savcılık dilekçeni hazırlayabiliriz.
  • bu kadar "saf" birisinin böylesine teknolojik bir aleti kullanabileceğine inanıp satın almaya çalışması gözlerimi yaşarttı.

dolandırıcılık var sonuçta ancak bu kadar da saf olununca nedense dolandırıcıya değil, dolandırılana kızıyorum. herkes gibi.
  • dolandiricilara ve hırsızlara mal kaptirdiysaniz vereceğim tavsiye bir bardak soğuk su, hararetinizi alır en azindan
  • dolandırıcı suçlu tamam hepimiz anası ile iyi ilişkilerde bulunalım ancak dolandırılan da resmen gel beni dolandır demiş. bu kadar basit düşülmez yani. geçmiş olsun.
  • letgo üzerinden bir miktar tecrübe satın alma olayı.
  • gecmis olsun.

profildeki cocuk süt gibi bisey o kıllı kollar onun olabilir mi...

biraz mantık iyidir.
  • 5. entrydeki arkadaşı dinleyin söz konusu letgo ise
  • 7.500 tl lik aleti 3000'e alip adami dolandirmaya calisirken, kendisi dolandirilmis. gecmis olsun
  • tam bir ava giderken avlanma dolandırıcılığı. letgo'da kerizin birinden 3000'e apple saat aldım diye arkadaşlarına anlatacakken kalesinde golü görmüş.
    arkadaşınıza çok geçmiş olsun bu da kulağına küpe olsun.
hesabın var mı? giriş yap