• artık ciddi anlamda komik olmaya başlamıştır.

beyler galatasaray ligin ilk yarısında doğranırken dalga geçiyordunuz, bildiri yayınlıyordunuz, fatih terim 10 maç ceza aldığı zaman kimse hakem hatalarından söz etmedi.

şimdi galatasaray kime koysa 17 takım birden bağırıyor, gerek yok böyle şeylere yahu oynayın kazanın insanlar sizi tebrik etsin o zaman.

adam ceza sahası içinde arkadan çift dalıyor ve bunun penaltı olmadığını iddia edenleri görüyorum.

yapmayın komik olmayın, algı veya ilgi uğruna saçma saçma başlıklar açıp entry giriyorsunuz.

dün ki kupa finali maçından sonra ‘diagne’nin pkk bayrağı açması’ diye başlık okudum lan, mal mısınız?
  • bütün 17 kulübü suçlamamak gerek, bir kısmı bildiriyi ne gördi ne duydu hatta buna karşı çıktı, ankaragücü, antalya vs. gibi.

aslında bu işe ön ayak kulüpler bu kulüplerin bilgisi haricinde isimlerini kullanmış, aleni sahtekarlık, dolandırıcılık yapmışlar, imza var diyerek insanları dolandırmışlar. bu da ayrı bir suç tabi.

bizim ülkemizde meyve veren ağaç taşlanır, çoğu ağacın meyve verdiğini düşünürsek galatasaray kiraz verirken fenerbahçe elma verirken bjk ancak kozalak verir ve kiraz vereni kıskanır, ondan dolayı bu ağacı taşlar.

bir gün onlar da başarılı olursa benzer rezillikleri belki biz yaparız ama bunun gerçekleşme ihtimali çok düşük, %1 falan.

tanım: tinercilerin yüksek sesli ağlamasından dolayı hepsinin ağladığını duyuyoruzdur.
  • sana cevap vermek isterdim fakat gençlerbirliği kaleci ferhat'ın eli topa gitmediği gibi benim de elim klavyeye gitmiyor..
  • hırsızın hiç mi suçu yok? dedirten başlık
hesabın var mı? giriş yap