• 89 liraya kaz tüyü mont mu olur olsa olsa dönerden arta kalan martı tüyüdür o.

başlık konusuna gelecek olursak, evet kaz tüyü alma aldırma! bu şiddete duyarsız kalma

(bkz: kaz tüyü vahşeti)
  • bim'e gelene kadar önce yatakçılardan yorgancılardan başlasana evladım dediğim rezalet önermesi
  • kaz tüyü montların, merdiven altı tesislerde (rds sertifikasız çiftliklerde) üretim metotları ile alakalı olan bu konunun bim ile ne ilgisi var anlamadım.

ilk anda 89 lira'ya kaz tüyü mont yazıp, elyaf dolgulu mont satıyorlar şeklinde bir rezalet beklemiştim ama saçma sapan bir şey çıktı.

bim ile ne ilgisi var dedirten rezalet.
  • o kazların canlı canlı nasıl yolunduğunun videosunu bünyeniz kaldırırsa oturun izleyin!

#hayvanaşiddetehayır

not: bim de artık mado gibi yasaklılar listemde
  • bim'de satılan ürünlerin gerçek olduğunu sanan vatandaş tedirginliği.

lan oğlum, bim'den bahsediyoruz, macro center falan değil. bim bim,
    le cola, bili bili, körpe diye ürünler satan yer.

eğer o montun içinde herhangi bir tüy var ise helal olsun derim ama tamamı elyaftır.
    sentetik tüy bile değildir.

rezalete puanım 1/10
    rezalet diye yansıtılan rezalete puanım 9/10
  • rezalet falan değildir. ürünü inceledim, almanya'dan getirilmiş.

içindeki tüy miktarı fazla değil, mevsimlik bir şey. muhtemelen primark'ta 10 euro civarına satılıyor olabilir.

her boka "bim'de satılamaz", "içinde kaz tüyü yoktur", "bili bili yumurta" diye ukala ukala konuşmaya gerek yok.

bim salı ve cuma günleri çok kaliteli aktüel ürünler getiriyor, takip ederseniz kendinize uygun şeyler bulabilirsiniz.
  • zaten o kazı yemek için kesiyorlar derisinide satıyorlar. napsınlar çöpe mi atsınlar.
  • iyi de bu ilk değil. birçok markada kaz tüyü mont bulabilirsiniz.

bence rezalet değildir. yani bimin rezaleti değildir. büyük markalara da rezalet başlığı açsanıza lan.

rezalet puanım otur sıfır.
  • kaz tüyü mont gelmiştir sayın halkımıza duyrulur. len 89 liraya kaz tüyü mont mu olurmuş ? demek ki o yüzden bu sabah bimlerin kapısında kuyruk vardı.
  • o kadar marka satıyorken neden bim satınca rezalet oluyor onu anlamadım. ucuz olunca daha mı sert yoluyorlar. satış kalkıcaksa hepsinde kalksın.
hesabın var mı? giriş yap