şükela:  tümü | bugün
  • bir gs'li olarak umrumda olmayan durumdur. istediğini söylesin. halimiz ortadayken gidip böyle abuk sabuk şeylere de takacak yüzümüz yok.

he diğer takım taraftarlarının umrundadır bilemem ama gözünüzü seveyim bizim gs taraftarı bu tarz şeylerin üzerine gitmesin. takımımız amatör küme takımları gibi pozisyon verdi bugün... 8-10 tane gol yiyebilirdik. bunları konuşalım.
  • bu meseleyi tff ve beşiktaş kulübü kendi içinde halletsin. dünya kadar sıkıntımız var allah aşkına. bilic'in beşiktaş'ına döndük takım büyük maç kazanamıyor abi. tudor 90 dk oturdu dizi izler gibi izledi maçı. bu hafta ikinci bir manisaspor vakası yaşanacaktı neredeyse. 23 senelik galatasaraylıyım hiç bu kadar utandığımı hatırlamıyorum. ağlamamak için zor tuttum lan kendimi.

üzmeyin oğlum bu taraftarı.
  • 5 maç ceza versinler de negredo 10 tane daha atsın. hadi hadi gidin ''istifa et artık amınoğlu''nun hırvatçasını araştırın.
  • caner’le bir tutup 6 maç ceza verilsin diyen var. ama ben de emre belözoğlu ve volkan demirel’le bir tutup cezaya gerek yok diyorum.
  • küfreden oyuncu fb'li olmadığı için iplenmeyecek başlıktır.
  • sanki diğer takım oyuncularının ağzından medineye varamadım ilahisi eksilmiyor gibi ne öyle ha bire video paylaşmalar !!
    bitmedi len bir beşiktaş gareziniz !
    ülen volkanın ettiği küfürleri toplasak cezalandırmaya kalkışsak konya ya sürgün edilir be sürgün !
    a*unağoyum !