• suriyeliler linç edilip işyerleri yağmalanıyormuş.

edit// videolar gelmeye başladı.

video1

video2

edit2/// şurayada bir el atın

(bkz: bismilde suriyeli esnafın tacizi)
  • kocavezir zaten bir suriye oldu aliminyum. yerli çomarlarla uğraşmak zorken bir de bu çomarlarla mücadele edip insan kalmaya çalışıyoruz. bari bunları evlerine yollayalımda kendi yerli ve milli çomar pedofilleriyle uğraşalım sayı artmasın.
  • olayla ilgili valilik açıklama yapmış.

link

yapılan açıklamada yakalanamayan şahsın düzgün türkçe konuştuğu bilgisine yer verilmiş.

sanırım telefon ile iletişim kurdular.
  • olayları şuradan takip edebilirsiniz. sosyal medyaya düşen görüntüler korkutucu. evet ülkecek suriyelilerden bıktık ama adana halkının yine de sağ duyulu olması gerekiyor.
  • suriyeli düşmanlıgını bahane edip içindeki vandalı ortaya çıkaran suçlular umarım tek tek yakalanır.

edit: lan manyakmısınız acayip acayip özel mesajlar atmayın. suriyeli degilim arap aşıgı değilim hukukcuyum ve adalete inanıyorum.

herkesin almanya'da bir akrabası vardır, iki türk bir alman kıza kötülük yapsa tüm almanlar ayaklanıp yeni bir kristal gece yaşatsalar, ama bu sefer türk versiyonunu, mutlu mu olurdunuz.

orada bir sürü masum suriyeli var ve hepsi yasal olarak bulunuyor ülkede, ben de suriyelilerin kontrolsüzce ülkede her şehirde dolaşmasına karşıyım ama devlet izin veriyorsa suçlu onlar degil.
  • ben haberi okudum fakat orada suriyeli denmiyordu olayın faili için. öyle miymiş?
  • linç kültürünün ve sürü psikolojisinin ağır sonuçlarını gözler önüne seren olaylar.insanoğlu işte , güç ve çoğunluk hissi göze perde indiriyor.

edit:haberlerdeki yorumları okuyorum da bizim milletimiz ne zaman bu kadar ırkçı oldu anlam vermek olanaksız.
  • halihazırda adana'nın sıkıntılı mahallerinden olan meydan mahallesi vs. geçen olaylar. umarım büyümeden diner çünkü o bölgeler günlük hayat için bile sıkıntılı yerler. izmir in kadifekalesi ankaranın çinçin i neyse adanın da orasıdır o bölgeler.
  • daha önce 8789685985 kere yaşanılan olaylardan sadece biri. pazar günü unutulur.
  • oran orantı kurduğumuzda her taciz olayında böyle tepki verilseydi, şuana kadar ülkede gerçekleşen taciz, tecavüz olayları sebebiyle ülkede taş üstünde taş kalmazdı.

o yüzden bu olaylar tacize karşı bir tepki değil, suriyelilere karşı yapılan ırkçılıktır.

ed: şu ana*
227 entry daha
hesabın var mı? giriş yap