• tevfik sırrı gür stadyumu yanında saat 17:00'de yapılacak olan mitingdir. şahsen katılacağım ve büyük bir coşku olacağına inanıyorum. seçime 4 gün kala etkili bir miting bekliyorum.
    edit: arkadaşlar ince'nin instagram hesabında saat 17:00 olduğu yazıyor. miting saat 17:00'de. düzelttim saati.
    edit 2: arkadaşlar miting 18:00'de diyen de var 17:00'de diyen de. 17:00'de hepimiz orda olalım da 1 saat beklesek bir şey olmaz cumhurbaşkanımızı.
  • bir aksilik olmazsa katılacağım mitingdir.
  • muharrem ince'nin son günlerde mersin şehir hastanesi ile ilgili yaşanan meselelere değinmesini düşündüğüm mitingdir.
  • karanlıklar içinden güneş gibi doğacak yine iki gözüm çiçeği.
  • sabırsızlıkla beklediğim miting. muhtemelen mersin'de toplanan insan sayısıyla rekor kıracak.
    yıllardır bu tür etkinliklere katılmayan bizim gibi insanları şimdiden bir heyecan sarmış durumda.
  • hayatımda ilk defa mitinge gitmeye niyetliyim. eminim çok kalabalık olacaktır.
  • 34 yaşındayım ilk kez bir mitinge katılacağım. şu coşkuyu bir de yakından göreyim
  • bir gün çocuklarımıza "orada ben de vardım" demek için
    yangına bir kova olsun su taşıyabilmek için
    bizzat katılacağım ve bundan mutluluk duyacağım ilk parti mitingi olacaktır.
    silifkeden +5 misafirim/dostum da o gün orada olacaklar

haydi mersin, sana kırmızı `:türkiye haritasında seçim sonuçlarına göre chp'nin kazandığı iller` çok yakışıyor!

tanım: en kalabalık c.b. adaylığı mitinglerinden olmasını dört gözle beklediğim, can ı yürekten istediğim miting.
  • mersin'in tarihinde gördüğü en büyük, kalabalık ve coşkulu miting olarak tarihe geçecektir. hayatında bırakın mitinge gitmeyi, parti binasının önünden geçmeyen insanlar bile bu mitinge katılmayı düşünüyorlar.
  • miting saat 17:00 olmuş arkadaşlar. herkes ona göre gelsin. türkiye'nin gördüğü en ihtişamlı mitinglerden biri olsun!
    --- spoiler ---

miting saat 17:00'de. ama bazı yerler de 18:00'de diyor. hepimiz 17:00'de orda olalım da 1 saat beklesek bir şey olmaz cumhurbaşkanimızı.
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap