• nükleer santral inşaatının yol açtığı çevre katliamını görünce kayıtsız kalamadım.

bir ülke kendini imha ediyor, bize de tarihe not düşmek kalıyor.
    yazık.

link

istek üzerine twitter link
  • (bkz: doğa bizi affetmeyecek)

edit:
    dogrusu: (bkz: doğa sizi affetmeyecek)

edit2: @the harros(çaylak) fotoğrafın fake olduğunu, işi icabı daha dün fotoğraftaki yeri gördüğünü iddia ediyor. ben de kendisine kanıt yollarsa paylaşacağımı söyledim. kanıt gelirse editlerim.

edit3: kanıtlayamadı. konu kilit.
  • böyle bir barbarlık, çevre soykırımı karşısında türkiye kamuoyunun sessiz kalması gerçekten de bu ülkeden umudun kesilmesi ve siktir olup gidilmesi için ilahi bir işaret olsa gerek !!!

o ağaçları kesenlerin elleri kırılsın. kesin diyenlerin de dilleri kopsun inşallah !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ertesi gün 300000 milyar ağaç dikileceği için problem olmayan hâldir.
  • bugün çevre katliamı yaşandı yarın insan katliamı yaşanabilir uyarısıyla dikkat çeken fotoğraflardır.
  • yarın unutulacaktır.
    en yakın unutulan için (bkz: kazdağları)

bu adamlar bu şekilde 18 yıldır buralara geldiler.
    yarına olanları unutturmak için, gündemi değiştirecek, manipüle edecek olaylar ile gündem değiştirdiler.

muhalefet, tape'leri ve ayakkabı kutuları'nı gündemden hiç düşürmeyecekti. iki eliyle yakalarına yapışacaktı. yolsuzlukları man adası'na aktarılan paraların hesabını her gün soracaktı. peşkeş çektikleri arazileri, yabancılara satılan sit alanlarını her gün soracaktınız. gündeme bir şekilde taşıyacaktınız.

ben vatandaş olarak bunun hesabını soracaksam bu milletvekilleri o zaman ne iş yapıyor. bu tarz olaylar karşısında, iktidar'a karşı muhalefet olamayacaksanız, uzun yıllar iktidar da olamayacaksınız.
  • çok acı ancak açıldıktan sonraki ilk sızıntı çok daha acı olacaktır. japonlar gibi sorumluluk sahibi, disiplinli ve planlı bir millet bile engel olamadı böyle bir olaya, her işi sikinin ucuyla yapanların çoğunlukta olduğu bir millet mi engel olabilecek?
    rusya'nın yardım etmesi iyi ama chernobyl'deki gibi gerçekleri saklama konusunda eğitim de verirler.
    edit:nasil elektrik üretilecek diye sorulmuş, bu santral 15cente satacak kwh. bulgaristan 10cente satıyor halihazırda akarı kokarı yok. dövizleri samana harcayacağına enerjiye harcasınlar madem.
  • ne olacaktı sürekli tüket tüket sonra o yok olmasın bu yok olmasın.sorumlusu bizleriz.elektriği tasaruflu kullanıyormusun ,araca az biniyormusun?
    bu ülkede duyar kasanların çoğu kendi uygulamaz.ee nükleer kurulmasın ama elektrik kullanayım ee havam temiz olsun ama son model arabaya binim.ee elektrik ucuz olsun ama baraj -nükleer kurulmasın.ulan klimalı yerden çıkmıyorsunuz katliamdan bahsediyorsunuz.
  • nükleer santral kuruldugunda yaninda da hediye nükleer baslikli füze verildiğini zanneden mal oglu mallar tarafindan savunulan goruntu. gercekten cahilin aklina hayranim. herseye muktedir, herseyi biliyor amk.
hesabın var mı? giriş yap