• (bkz: ldp)

olum yazık lan adamlar çok yalnız, acıyorum artık yemin ederim.

http://i.hizliresim.com/3rxojr.jpg
  • akp

ne kadar nefret etsem de gidip vereceğim akp'ye. %70-80 oy alsınlar istiyorum. kendilerine düşman bulamayıp kafayı yesinler istiyorum.

olmaz denilen her şeyi yapsınlar istiyorum. sonunda belki bu mal millet ellerinden alınan hakların peşine düşer.

gidip ya meclise giremeyecek ya da girse de saçma sapan muhalefet yapıp hiç bir yaralı parmağa işeyemeyenlere oy vermek istemiyorum. kötünün iyisine değil en kötüye vermek istiyorum oyumu.

kadınlar, erkekler, aleviler, ateistler, lgbtler yani her kim varsa bu ülkede tamamen özgürlükleri ellerinden alınsın istiyorum.

atatürk'ün özgürlükleri dağıttığı gibi o özgürlüklerin yok edilmesini istiyorum ki özgürlük için savaşması gerektiğini anlasın artık herkes.

kadınların seçme ve seçilme hakkı yok olsun istiyorum mesela, hiç bir bilimsel çalışma yapılamasın istiyorum üniversitelerde, nasıl ki er lise imam hatip oldu, tüm akademik kuruluşların da ilahiyat olmasını istiyorum, tüm tv kanallarının sünni din kanalı olmasını ama aynı zamanda hepsinin sabah kuşağında saçma sapan kadını aşağılayan programlarla süslü olmasını istiyorum. iyice uyuşturulsun istiyorum bu ülkenin insanları.

işçilerin daha çok ölmesini istiyorum öldükçe oy veriyorlar çünkü somada gördük örneğini, bakanların kollarında daha pahalı saatler görmek istiyorum, her bakana bir saray istiyorum alaturka tuvalete benzemesin ama çeşit yapsınlar pisuvara da benzesin, sifona da, büyük şehirlerde ağaç kalmasın yerlerine avm ya da sik gibi peysaj yapılsın istiyorum, bitki örtüsü toki olsun istiyorum ülkenin.

trafik her şehirde çile olsun toplu taşıma salamura balık konservesinden hallice olsun istiyorum. boğazın üstü kapatılsın istiyorum. kanal istanbul gibi en az 4 kanal daha istiyorum. daha büyük camiler istiyorum her yere.

benzinin litresi 10tl olsun ama hep 50 tl'lik dolduranın yine etkilenmemesini istiyorum.
  • bakın kur'an a değil, akp dinine ve din sömürüsüne inat (bkz: cumhuriyet halk partisi)
  • bana kalsa ak partiye oy atacaklar saadet partisine
    chp'ye oy atacaklar işçi partisine
    mhp'ye oy atacaklar büyük birlik partisine
    bdp'ye oy atacaklar da hüda-par'a versin
    ülkenin anası daha da sikilsin.
  • oy atmam gerekeni değil oy atmamam gerekeni biliyorum.
    bu ülkede doğmuş, büyümüş, eğitim almış sıradan bir vatandaş olarak
    ülkemi, cumhuriyetimi mümkün olduğu kadar korumam gerektiğine inanıyorum.

yolsuzluğu,
    17 aralık,
    rantı,
    reza zarrap,
    din sömürücülüğünü,
    bakara makara,
    yalancılığı,
    tek dil demedim tek din dedim,
    iftirayı,
    sahte kabataş görüntüleri,
    reddediyorum.

chp, mhp, bdp gibi götü başı ayrı oynayan partilere de zerre kadar güvenmiyorum.

o zaman geldiğinde duruma bakacağım.
    iktidar partisinin en yakın takipçisi hangi partiyse oyumu ona vereceğim.
    bildiğim bir şey varsa bundan daha kötüsü olamaz.

zalime, zulme karşıyım.
  • ''ama hepsi aynı ebru, anlamıyor musun?''

(bkz: hasiktir diyorum)

hepsi aynı falan değildir. ne chp, ne hdp, ne mhp ne de anapar meydanlarda çıkıp çocuğu daha yeni ölmüş bir anneyi yuhahalatmadı. dibine kadar yolsuzluğa batmışken ve kanıtları da bir bir dökülmüşken bu partiler zeytinyağı gibi üste çıkmamıştır. din iman hiç bu kadar para olmamıştır bu partilerde. betonlaşma hızına girmiyorum bile.

bir seviyeniz olsun. iktidarın yaptıklarını şu platformda normalleştiren utanmıyorsa kendisinden, biz ne diyelim.

bir parti dışında herhangi bir 'ciddi' rakiptir.
  • sorunları olsa da halka dönük siyaset yapmaya çabalayan ve canavar gibi çok sayıda milletvekiline sahip olan parti. (bkz: chp)
  • hırsız olmayanlardan
    din satmayanlardan
    vatanı bölmeyenlerden kafanıza en çok yatanı.
hesabın var mı? giriş yap