• .
    .
    .
    9.) gençlerbirliği 42puan
    .
    .
    .

ya ne olacağıdı

*üst üste 7 sezon ligi 40-49 puan arası bitiren takım
    *son 8 senede 3 kez ligi 9.sırada bitiren takım
  • bursasporluyum takım 2. sırada ama çok kötü top oynuyoruz ligden düşecek kalitede hamza balıyla kazanıyoruz bursaspor 16. diyorum
  • mumkun olsa trabzonspor'u 19. siraya koymak isteyenlerin tahminlerini yazdigi liste.

sezon sonu karabuk trabzondan ustte olsun ozur dileyecegim.
  • 1. isim yaklaşık olarak değerlendirme, oranlama
    2. akla, sezgiye veya bazı verilere dayanarak olabilecek bir şeyi, bir olayı önceden kestirme, kestirim

tahmin kelimesi tdk tarafindan yukaridaki gibi tanimlanmis.

demek ki tahmin, veriye dayali da olabilir sezgiye dayali da.

ılla istatistik yorumlamaya gerek yok yani.

adamlar tahmin basliginda tahmin yapiyor diye millete laf soyluyor, cok ilginc.

bana kalirsa lpg lobisi yardimi ile sirali otogaz sistemi atiker konyaspor sampiyon olacak, onumuzdeki yil devler liginde ulkemizi temsil edecek ancak petrol lobisi tarafindan ayagi kaydirilip evine dönecek. ben de boyle dusunuyorum...
  • (bkz: bursaspor)'un yine inişli çıkışlı performansıyla beklentilerin altında kalarak ilk 5 mücadelesi verip dışında kalacağını düşünüyorum.
  • amma seviyor millet başlık altında spekülatif konuşurken saldırıp sövmeyi. hayatında bir yumruk yememiş adamlar hayatlarında hiç görmediği adamlara orospu çocuğu filan diyor lan genişliğe bak.

internetle birlikte ülkemizdeki delikanlılık oranı çok yükseldi çok şükür. forumculuk oynamak istiyorsanız yazın tahminlerinizi alın yolunuzu. egolarınızı millete sallayıp tatmin ederken ezikliğinizi ortaya dökmeyin bari.

hangi takımın taraftarı olunduğunu bir önemi yok. delikanlı olsun taraftar dediğin adam. yeter amına koyim.

umarım takımım şampiyon olur gerisi önemli değil.
  • sene sonunda çok kişiyi taşşak oğlanına çevirecek başlıktır. bizzat ben çok ekran görüntüsü almayı seven bir yapıdayım.
  • fenerbahçe'yi 5. ya da 7. falan gösteren adamlar neyin kafasını yaşıyor anlamak zor. fenerbahçe'nin ilk 2 dışında kaldığı son sezon 2008-09 sezonu. sonraki 7 sezonda da fenerbahçe ya şampiyon oldu ya da son haftalara kadar yarış içinde kalıp ikinci oldu.bu sene de aynı şey olacaktır.
hesabın var mı? giriş yap