şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş resmi twitter hesabının attığı, ben malımı bilirim türünde bi tweet.

https://twitter.com/…ktas/status/778670452357095424

normalde sözlükte beşiktaş'la ilgili hiçbir şey atlanmaz. bu sefer utandınız heralde.
  • gayet yerinde atilmis bir tweet'tir. demek istiyorlar ki kendilerine 1453 ismi veren bazi ..... sahaya filan atlarsa aman ha siz onlara uymayin hatta durdurmaya calisin. o sahaya atlayan ..... zaten besiktasli bile degil, sizi galeyana getirmeye calisip besiktas'a zarar vermeye calisacaklar dikkatli ve uyanik olun demisler kisacasi.

..... editi: yasasin sansur!

(bkz: turkiye'den siktir olup gitmek)
  • "tiner çekip çekip maça gelmeyin, zaten ortalık karışık." mealinde bir tweet.

edit: bazı serseriler hemen üstüne alınmış tinerci lafını. belki ben 1453 kartalları'na diyorum? yani harbiden bırakın bunu artık ya. bu tiner yolu iyi yol değil arkadaşlar. geleceğinize yazık. çoluğunuzu, çocuğunuzu düşünün.
  • gezi olaylarından sonra birileri tarafından stada yollanan 1453 kartalları'nı ve ceza aldığını unutmamış kulübün attığı tweettir.

-açık açık diyor ki yine başıma iş açmak isteyen kesimler olabilirler 2 yıl önce uyuduk artık uyumayalım.yanındaki sahaya girerse ilk sen engelle.

-ayrıca aşağılık yazarlara engeli basmama yardımcı olmuş başlıktır.
  • sayesinde tiner esprisi yapan bir gerizekalıyı daha engellememizi sağlamıştır. faydalı bir tweettir.
  • kehkeşan kadar statta hubble teleskobu'na yakalanıp, ben orada bir partikülüm diyebilmek bile 150 lira. değil sahaya girmek, stadın önünden bile geçemiyoruz. hâl böyleyken, utanmadan "ekmeğimize kan doğrama, ceza kesitirtme bize taraftar!" minvalinde istekte bulunuyorsun.

futbol çok saçma bişi olmuş ya.
  • sayesinde alıngan tinercileri görmemizi sağlamıştır. faydalı bir tweettir.
  • bir gerizekalıyı daha engellememizi sağlamıştır. yüce rabbim, verdikçe veriyor.
  • öyle yazacağına 'o gün tiner çekmeyin lütfen'' yazsalar bunlar olmaz zaten.
  • kızım sana söylüyorum gelinim sen anla mealinde tweet

anlamı; otoban fareleri hibrit çim görünce otlamak adına sahaya atlamasın