• sinirden elim ayağım titriyor sevgili sözlük yazarı arkadaşlarım . imlalar ve editler sakinleşince yapılacak.
    herşey yeni taşındığım eve internet bağlatayım diye başladı.
    bütün olaylar 20 ağustos’ta başlıyor.
    uzun aramalar sonunda d-smartta karar kıldım. müşteri temsilcisi arkadaş beni aradı
    mt: merhaba d-smart giriş paketi+4 mps sınırsız internet ayda sadece 59,9
    b:aaa ne güzel hadi bağlatayım
    ardından adres bilgileri verildi felan.
    işte rezaletin koptuğu yer burası sevgili yazarlar.tane tane yazacam.
    1-adamların getirdiği tv kutusundaki nekadar belgesel kanalı varsa hepsi donuyor.
    2- bana söylenen limitsiz internet oldu 40 gb kotalı ,40 gb dolduğu zaman hız 1 mps düşecekmiş bunun herhangi bir bilgisi verilmedi bana . aynı zamanda 24 ay taahhüt itelemiş eleman sağolsun.
    3-ev adresim sisteme yanlış giriş yapılıyor ve başka bir adrese internet hizmetim açılıyor. hehhe tabi internet açılımı 4 gün sonra yapılıyor :)
    4- diyorum ki olmayacak bunlarla hizmet alamıyorum bari iptal ettireyim yooooo dostum sen verecek 250 lira öyle iptal ettirebilirmişiz neymiş kurulum bedeli adı altında bu para alınıyormuş.

son 2 gündür günde ortalama 1 saat d-smart müşteri hizmetleriyle konuşuyorum, tabi bunun 30 dakikası beklemeyle geçiyor. en son dediler ki ‘ses kayıtlarınızı dinleyelim hakı olduğunuz ortaya çıkar(tarih 22 ağustos 2019’ oo iyi tamam süper ama 48 saat sonraymış bunun dinlenmesi sebep sizin gibi şikayetçi olan çok olduğu için sıra anca gelirmiş vay iyimiş güzel peki tamam dedik.

hadi şansımı sosyal medya üzerinden deneyeyim dedim hem facebook hem twitter üzerinden d-smart destek ekibine yazdım . ne yapsalar beğenirsiniz eski sevgili gibi yazdıklarımı görüp görüp cevap vermediler :) en son twitter destek ekibi sizi arayacaz dedi üstünden tam 4 saat geçti hala arayacaklar:)

ekran görüntüleri ve diğer dökümanları düzgünce toparlayınca ekleyecem. sevgiyle kalın :)

edit: 1
    2
    3
    4
  • asıl rezaletin d-smart kullanmak olduğunu bir kez daha gözler önüne seren rezalet.

edit: eksik tanım.
  • yahu hala turk.net haricinde internet paketi mi kullanıyorsunuz. adamlarda taahhüt yok, kota yok. hala neden abartılmış markaların internet paketlerindesiniz allasen.

radyolink için de ramtek telekom

bu iki firma bizim yanımızdadır. gerisi de hırsızdır.
    bu da onların adına yaptığım beleş viraldir.
  • "4 mps sınırsız internet" den sonrasını okumadığım rezalet.
  • 2019 yılında hala doğan holdingden hizmet almaya çalışanların sonunu gösteren rezalet varsayımı.

rezalet puanım: 1/10
  • rezalet gibi rezalettir ama kusura bakmayın alt yapı sağlayıcı tt net iken ben neden aracılara güveneyim.
    4 senedir tt net'teyim hiç sorun yaşamadım ama tabi fiber.
  • kablonet fiber ile yılda bir bilemedin iki defa sıkıntı yaşıyorum o da 1 gün bilemedin 2 gün sürüyor. 100 mbit ile mutluyum
  • asıl rezalet 4 mbps internet kullanmaktır dediğim rezalet zinciri.
  • lanet olsun böyle firmaya 5 günde 5 sene yaşlandırdılar beni!
  • rezalet puanim 3/10. o da 3. maddeden dolayi. 1. madde de belgesel kanallarim donuyor demissin. uydunu duzelttir donmasın. milyonlarca kişi turksat uydusu uzerinden yayin izliyor. 2. madde de 1 mbit’e iniyormuş demişsin. bu imzaladığın evraklarda yaziyordur veya en basiti internet sitesinde bile yazıyor. aldığın hizmetin ne olduğunu ufak bir arastirma ile ogrenebilirdin.
hesabın var mı? giriş yap